Google Maps Nereye Gideceğinizi Kendi Bulabilecek!

En iyi ilişkilerin, birbirinizin cümlelerini tamamladığınız ilişkiler olduğunu söylerler, Google Maps’in yeni Android özelliği olan Driving Mood’a bir göz atın.

Google Maps’in destinasyon öngörmesini sağlayan hali hazırla özellikleri zaten bulunuyor, ancak bu ‘Ev’ ya da ‘İş’ gibi kayıtlı lokasyonlar için geçerli. Driving Mode destinasyon belirleme girişiminizden önce mevcut konumunuzu ve kullanıcı geçmişinizi göz önüne alarak bunu bir kademe yükseltiyor.

Android Police’e göre, bu uygulama kullanıcılarına yolculuk zamanı, trafik durumu ve daha fazlasını sunacak. Google Maps sesli yönlendirme özelliği hoş görülmediği takdirde susturulabilecek.

Son versiyon olan 9.19 şu an Play Store’dan çekildiğinden bütün kullanıcılar için ulaşılabilir olmayabilir. Manuel yükleme imkanı olsa da kullanıcıların bir kaç basamaktan geçmesi gerekiyor ancak bu güncellemeler ile düzenlenebilecek bir durum olabilir.

İlerleyen günlerde, Driving Mode özelliği ana ekrandan veya uygulama içi kısayol ile sunulabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!