Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Google haritaların yeni özelliği seyahat etmek için en ideal zamanı bilmenize imkan sağlayacak.

Google haritaların yeni özelliği gezginlerin bir noktadan diğerine daha verimli ve daha az stresli bir şekilde gitmesine yardım ediyor.

Günün yanlış saatinde yola çıkmanız 30 dakikalık bir mesafeyi üç kat daha uzatmanıza neden olabilir. Google haritalar ise Android kullanıcıları için mevcut olan yeni özelliğiyle tüketicilerin bu gereksiz uzunluktaki yolculuklardan kaçınmasına imkan sağlıyor.

“Kalkış saati” özelliği eklenen uygulamanın yeni hali, yolculuğa başlamak için en ideal zaman ile ilgili değerli bilgileri kullanıcılarına aktaracak. Sütun grafikleri ile, kullanıcılar günün hareket edilecek olan saatine göre yolculuğun ne kadar süreceğini ölçen başarılı bir algoritmanın görsel temsiline ulaşabilecekler.

Artık kullanıcılar, uygulamanın yolda daha az zaman harcamaya odaklı önerileri doğrultusunda seyahatlerini planlayabilirler

Yorumları GösterYorumları Gizle

1 Yorum

  • yazan Ferhunda Pastacıgil
    Posted 11 Ağustos 2017 03:36 0Likes

    Googledan böyle bir yenilik gelmesi benim için çok önem taşıyor. Bu kişiler gerçekten işini iyi yapan kişiler nereden böyle güzel yenilikleri buluyorlar anlamıyorum ama dahada iyi olur umarım teşekkürler.

Yorum Yaz