Global Travel Group, Traveltek ile Yeni Sisteme Geçiş Yapacak 0

The Global Travel Group, sahip oldukları eski teknoloji ofis sistemini Traveltek’e ısmarlamış olduğu yeni sistem ile değiştiriyor.

Şu anda sahip oldukları sistem artık kullanılamaz hale geldiğinden dolayı değişikliğe gittiler. The Global Travel Group idari yöneticisi Andy Stark bu kararı 18 ay önce aldıklarını, kendi teknolojilerini geliştirmek yerine üçüncü parti ile çözüme gittiklerini söyledi.

3382

Şirket, halihazırda Traveltek şirketinin iSell yazılımını kullanıyor.

Üçüncü parti çözümüne gitme sebepleri, şirketlerin kendi teknolojilerini geliştirmelerinin çok pahalıya mal olması. Traveltek ile görüşmelerini neredeyse 1 yıl önce başlatan şirket, Traveltek seçimlerinin sebebinini ise endüstride gayet bilinen ve güvenilir bir şirket olmasına bağlıyor. Yeni geliştirilecek olan teknolojiye şirket çalışanlarının kolayca alışacağı düşünülüyor.

Geliştirilen bu yazılım ile ajanslar kendi işlerini daha rahat bir biçimde gerçekleştirebilecekler. Bu yazılım ayrıca mobil cihazlara da erişim imkanı sunuyor.

6-12 ay içerisinde entegre olacakları bu sistem ile Global Travel Group önümüzdeki 3 ay içinde bu yazılımın sunumunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini tartışacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.