GittiGidiyor.com ve Tatilsepeti.com’dan Pazaryeri Ortaklığı 0

Gittigidiyor Blog‘da yayınlanan habere göre GittiGidiyor ve Tatilsepeti.com arasında gerçekleşen işbirliğiyle kullanıcılar GittiGidiyor Cadde’de yer alan Tatilsepeti.com mağazası üzerinden binlerce otel ve uçuş fırsatına ulaşabilecek.

Turizm sektöründe dijital dünyayı en iyi kullanan firmalardan olan Tatilsepeti.com Ayda 60 milyon ziyaret alan ve yaklaşık 18 milyon kayıtlı üyesi bulunan e-ticaret platformu GittiGidiyor ile yeni bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında kullanıcılar, GittiGidiyor Cadde’de yer alan “Tatil Sepeti ” mağazasına girerek listelenen tatil fırsatlarından yararlanabiliyor. Bu sayede, yurt içi ve yurt dışında binlerce otel alternatifi, turlar ve uçak biletleri artık GittiGidiyor üzerinden de kullanıcılara ulaşabiliyor.

GittiGidiyor’da ürün yelpazesini daha da genişletiyoruz

Bu önemli işbirliğiyle ilgili GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, “GittiGidiyor olarak öncelikli hedeflerimizden biri Türkiye’de e-ticaret sektörünün gelişmesi ve büyümesine katkı sağlamak. Sektöre öncülük eden bir pazaryeri olarak klasik perakendecileri ve KOBİ’leri sisteme dahil etmek kadar, farklı alanlarda satış yapan e-ticaret sitelerinin GittiGidiyor‘da mağaza açmasını da önemsiyoruz. GittiGidiyor, 50’den fazla kategoride 15 milyon ürün bulunan dev bir platform. Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti.com ile yaptığımız işbirliği sayesinde, kullanıcılarımıza tatil seçenekleri de sunarak ürün yelpazesini daha da genişletiyoruz” dedi.

Tatisepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz da, “Bir eBay şirketi olan GittiGidiyor Türkiye’deki en köklü e-ticaret siteleri arasında. Tatilsepeti.com olarak ilk kez online bir pazaryeriyle böyle bir işbirliği kuruyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımıyla kullanıcılarına güven veren GittiGidiyor ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde daha fazla kullanıcıya ulaşarak etki alanımızı genişleteceğiz” diye konuştu.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.