Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Gezigoo ile Ücretsiz Seyahat Edin

Uzakrota.com‘un kurucusu Gökhan Erdoğan, Webizers girişimciliğin ve Interlfly Turizm sahibi Amerika’da yaşayan Türk girişimci Serkan Özkan ve Mert ÖDEMİŞ tarafından kurulan Gezigoo.com’a Gezigoo Maps, Gezigoo Miles, Gezigoo Store ve Gezigoo Donations gibi yepyeni özellikler eklendi.

Gezigoo.com   Nereye Gidilir Neresi Gezilir

Gezigoo Maps: Google haritalar özelliğini kullanarak kullanıcılar gitmiş oldukları yerleri ekleyebilecekleri harita oluşturma platformu.

Gezigoo Miles: Kullanıcı deneyimleri karşılığında verilen sanal para baz alınarak tasarlanan sistem ile yapılan paylaşımlardan kazanılan puanlar ile Gezigoo Store üzerinden alışveriş yapılabilecek.

Gezigoo Donations: Yardım mantığı baz alınarak tasarlanan sistemde kullanıcılar seyahate çıkmadan önce ya da seyahat esnasında bütçelerinin yetersiz olduğunu ve desteğe ihtiyaçlarını olduğunu düşündüklerinde Gezigoo Donations üzerinden bir hesap açarak arkadaşlarından destek talep edebilecek ve bu sayede ücretsiz olarak seyahat edebilecekler.

Gezigoo Nedir?

Tatil kararı verirken kullandığımız en büyük kaynaklardan birisi arkadaş ya da tanıdıklarımızın tavsiyeleri, diğeri de kesinlikle internet.

Gezigoo’nun en büyük özelliği sosyal medyanın nimetlerinden yararlanarak, tamamen sosyal bir deneyim sunuyor olması. Gezigoo’ya sosyal ağ hesaplarınızla üye olarak, yeni arkadaşlarınızla tanışabilir, çevrenizin seyahat deneyimlerinden yararlanabilir, ünlü gezginlerin önerilerine göre seyahatlerinizi planlayabilir, blog yazarak bu deneyimlerinizi sizden sonrakilere aktarabilir ve gezigoo mil kazanarak gezigoo store üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Siteye http://Gezigoo.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2286 posts

1 Yorum

Bir yanıt bırak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir