Gezginlerle Yerelleri Bir Araya Getiren Platform, Local Guddy

LocalGuddy gezginler ile onlara şehrini gezdirecek, şehrin yerel tatlarını tattırarak ek gelir elde etmek isteyen insanları bir araya getiren bir platform.

Sistem oldukça basit işliyor yerel biri olarak bulunduğunuz şehirde turunuzu aşağıdaki 4 tip Guddy’den birini seçtikten sonra oluşturabilirsiniz daha sonra gezgin biri turunuzu görüp beğendiğinde size site içerisinden istek yolluyor ve eğer tarihler size de uygunsa kabul edip turu gerçekleştiriyorsunuz. Bu sayede hem ek gelir elde etmiş hem de yeni arkadaşlar edinmiş oluyorsunuz.

localguddy

Guddy Türleri:

A) Local Guddy: Şehri, saklı kalmış, az biliinen, sadece yerel insanların bildiği yönleriyle keşfetmenizi sağlar.

B) Food Walker: Yürüme mesafesinde olan bir kaç yerde şehrin yerel yemeklerini / lezzetlerini tattırır.

C) Pub Crawler: Pub ve kulüplere götürerek şehrin gece hayatını deneyimlemenizi sağlar.

D) Hommy Chef: Evinde akşam yemeği veya kahvaltı hazırlayıp yerel yemekleri/ lezzetlerini tatmanızı sağlar.

LocalGuddy gezginlerin bir şehre geldiklerinde nerde ne yiyeceklerini, nereyi ziyaret edeceklerini ve nerede eğlenceklerini bilmemeleri ihtiyacına çözüm olarak ortaya çıktı ve 3 kurucu ortak tarafından geliştirildi (Salih Cihan Bilir, İhsan Serdaroğlu, Emre Semercioğlu) 3 ay önce site canlıya alındı ve şuan bu ihtiyacı 13 ülkede çözüyor. Her geçen hafta yeni ülkeler ve şehirler eklenmeye devam ediliyor.

BIC101 hızlandırma programına kabul edilen LocalGuddy ekibi 1 ay boyunca Berlin’de bulundu ve operasyonlarını orada genişletti.

Ayrıca 2016 sonuna kadar seyahatlerinizde LocalGuddy‘i denemek isterseniz 5 USD lik indirim kodunu kullanmayı unutmayın: #TRAVEL2016

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!