Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Matbaa sektöründe devrim niteliğinde bir hizmetten bahsetmek istiyoruz. Günümüzde gelişen sanal uygulamalara eklenen online matbaacılık uygulamaları uygun fiyat, yüksek kalite vaat etmektedir. 2014 senesinin başında “kendi matbaanız” mottosu ile dijital hayata başlayan kendimatbaam.com yeni nesil matbaa girişimciliği olarak nitelendirilmektedir. İhtiyaca göre özel hizmet sunulan bu sistemde siparişler aciliyet durumuna göre 1 ila 5 gün içerisinde teslim edilebilmektedir. Yabancı kökenli matbaa firması APA Uniprint tarafından kurulan sanal matbaacılığın sunduğu hizmetler arasında kitap ayracı, kartpostal, magnet, poster, broşür, kartvizit basımı gibi on iki farklı seçim alanı bulunmaktadır.

kendimatbaam

Tasarımı kendinizin yapmasına imkân tanıyan sistemde seçilen ürün görseli sanal ortamda ilgili ortama yüklenip gerekli düzenlemeler yapılabilmektedir. Matbaa sektöründe yepyeni bir atılım olarak değerlendirilen bu uygulamalar ile müşteri aynı zamanda kâğıt seçiminden kargo tercihine kadar tüm ihtiyaçlarını adım adım belirleyebilmektedir. Hem KOBİ’lerin hem de bireysel müşterilerin matbaa ihtiyaçlarına cevap veren bu sistem kolay ve pratik menüleri ile de dikkat çekmektedir. Matbaada kullanılan tüm hammaddelerin özenle seçilip işlendiği sistem aynı zamanda oldukça ekonomiktir. Şirketin zaman zaman düzenlediği çeşitli kampanyalarda oldukça dikkat çekicidir. Örneğin ilk basımda uygulanan indirim ve arkadaşının da matbaa hizmetinden yararlanması karşılığında sunulan avantajlar kayda değerdir. Sanal matbaa uygulamalarında gelişime açık olan ve geniş bir vizyona sahip olan şirketin 2014 yılı sonuna kadar sisteme ekleyeceği birçok sürpriz de bulunmaktadır. El ilanlarının, broşürlerin, kafe tanıtımlarının, fuar organizasyon detaylarının hazırlanmasında matbaa oldukça önemli bir yere sahiptir.

Online matbaa uygulamaları bu sektörün ihtiyacı olan uygulamaları pratik bir şekilde hayatımıza getirmiştir. İlgili sayfalardan kendi tasarımınızı yüklemeniz yahut da mevcut olan şablonlardan birini kullanarak tasarım yaratmanız zor olmayacaktır. Hayatın vazgeçilmezlerinden birisi olan özellikle iş hayatına değer katan matbaa sektöründe önemli bir atılım olan online matbaacılık hizmetlerine dilediğiniz an dilediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz. Özenle seçilmiş olan ekip üyeleri, kaliteli malzemeleri kullanarak siparişinizi titizlikle hazırlamakta ve eksiksiz olarak vermiş olduğunuz adrese ulaştırmaktadır. Çağdaş, pratik ve ekonomik bir hizmeti sanal ortamdan temin etmek hayatınızı kolaylaştırmış olacaktır.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz