Gezgin Figen Karaaslan’dan Yaşamı Kullanma Kılavuzu! 0

Yaşama sanatına ve iyi bir yaşama dair değerli bilgilerin ve tekniklerin yer aldığı, bilgelerin yaşam deneyimlerinin, başarı hikâyelerinin kaleme alındığı “Yaşamı Kullanma Kılavuzu”, Figen KARAASLAN’ın ilk kitabıdır.

Kitap-Kapak

 

Hayatı anlamak, insanın kendisine dair daha çok farkındalık oluşturmak ve yaşamı daha da kolaylaştırmak için faydalı bilgilerin yer aldığı bu kitap, kişisel gelişim türünde başarılı yayınlara imza atan Goa Yayınları etiketiyle çıktı.

Yaşamı anlamak, insanın farkındalığını ve buna bağlı olarak yaşam kalitesini artırmak, yaşam yolunda en iyi şekilde ve başarıyla yürümek isteyen herkese bu yolda rehberlik edecek olan Yaşamı Kullanma Kılavuzu, bu yönüyle dahi bir başucu kitabı olma özelliği taşımaktadır.

Figen Karaaslan’ı uzun zamandır tanırım. Bu, hem iş hem de dostluk ilişkisidir. Her görüşmemizde, çeşitli konulardaki sohbetinden büyük keyif aldım. Bilgi birikimine ve fikrini aktarma üslubuna hayran kaldım. Şimdi de bilgisini, bu kitabıyla daha uzaklara ulaştırmak niyetinde. Bu niyetinde kendisine büyük şans diliyorum. Böyle güzel bir hazinenin, keyifle okunacağını düşünüyorum. Yolun açık olsun Figen...”Rezan Kiraz/ Astrolog

Figen Karaaslan Hakkında

Yazar, İstanbul’da doğdu ve İzmir’de büyüdü. Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği, Yakındoğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu. Reklam ve Metin Yazarlığı yaptı. Psikoloji ve Yaşam Koçluğu eğitimleri aldı. Hâlâ bir iletişim ve bilişim firmasında Editör olarak çalışmakta. Figen Karaaslan, Editörlüğün yanı sıra Yaşam Koçluğu yapıyor ve Kişisel Gelişim eğitimleri veriyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.