Geographika 0

geographika_46Geographika tüm dünyada aktif, doğa – macera ve kültür turları sunmak için tasarlanmış yepyeni bir konsepttir. Türkiye’nin ilk global aktif turizm portalı olan ve tamamen online rezervasyonla garanti deparlı aktif turlar sunan bu yapı, özenle seçilmiş alt satış acenteleri ile desteklenmektedir. Türkiye yetkilisi olduğu dünya lideri “küçük grup” tur operatörü G Adventures ile ortak sunduğu 1300’den fazla tur programı ve Discovery Channel ortaklığı ile düzenlenen macera turlarının da Türkiye’deki tek temsilcisidir.

Geographika sizlere kitle turizminin gürültülü, yüzeysel ve yıkıcı yaklaşımından tamamen farklı bir konsept sunuyor. Tüm dünyadaki saha deneyimi ile seçilmiş yerel operatörleri ve kaliteli rotaları, artık hayatınıza değer katan ve seyahat etmenin keyfine varacağınız bireysel ve küçük grup turlarını deneyimleme imkanı veriyor.

Sizi neler bekliyor?

Sizi anlayan ve sizin gibi düşünen aynı kültürdeki insanlarla gerçek seyahat deneyimi, Discovery Channel’a adanmış Discovery Adventures ile sıradışı maceralar, 13 milyon dolar harcayarak yenilediğimiz M/S Expedition gemimiz ile Kuzey ve Güney kutuplarında çok özel ekspedisyon seyirleri, Seyahat ederken dünya halklarına katkıda bulunacağınız sosyal sorumluluk projeleri içeren gönüllü seyahatler, Ailenizi de yanınızda götürebileceğiniz doğa ve maceraya yumuşak dalışlar, Konfor, Özel ilgi, Kurumsal, Dalış merkezi gibi herbiri kendi alanına adanmış özel konseptler, Ve hayal gücünüzün yettiği yere kadar kişiye özel seyahat opsiyonları…

Neden biz?

Çünkü biz seyahat kültürüne tutku ile bağlıyız! Özellikle doğa, macera ve aktif turizme.
Çünkü biz sorumlu seyahat uzmanlarıyız. Doğaya ve yerel kültürlere saygılıyız.
Çünkü bizim yurtiçi ve yurtdışında güçlü bir network ve 12 yıllık büyük tecrübemiz var.
Çünkü biz sunduğumuz tur programlarının çoğunun Türkiye’deki tek yetkili operatörüyüz. Yani Geographika sitesinde gördüğünüz deneyimlerin büyük bölümünü başka bir kanalda göremez veya ideal seçimleri biz yaptığımız için o kalitede deneyimleyemezsiniz.
Çünkü biz adanmış Geographikan’larız…

Genel Bilgiler

Website

Geographika ile Dünya Senindir!


Blog
http://goo.gl/nuOPDC

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe