Biletbilet.com 0

biletbilet-com_26BiletBilet.com otobüs ve uçak biletlerinin online satışını yapan bir sitedir. Sitemiz anlaşma yaptığı firmaların tüm seferlerini, firma adı, saat, fiyat gibi opsiyonlarla karşınıza getirerek, en uygun seyahati, en hızlı ve en kolay şekilde satın almanızı amaçlamaktadır.

Tursab acentası olan BiletBilet.com otobüs bileti satışında, Türkiye’nin önde gelen firmalarından Ulusoy ve Varan başta olmak üzere, 70 otobüs firmasının yetkili satış sitesidir.

Sitemizden THY, AnadoluJet, Sun Express,Atlasjet, Borajet ve yüzlerce havayolu firmasının yurt içi-yurt dışı biletlerini online satın alabilirsiniz.

Ayrıca 0850 600 0 500 numaralı çağrı merkezimizden satış ve satış sonrası destek hizmeti verilmekte olup, ayrıca Pegasus firmasının da tüm seferleri için bilet satışları yapılmaktadır.

BiletBilet.com adresinde Finansbank, Garanti Bankası, Akbank sanal posları kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde yapılan tüm işlemler güvenli hale getirilmiş ve tüm bilgileriniz gizlilik ilkesiyle kaydedilmemektedir ve paylaşılmamaktadır.

Genel Bilgiler

Website
http://www.biletbilet.com
Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe