Garanti Bankası Miles and Smiles Seyahat ve Concierge Hizmetleri için Antur ile Anlaştı

Garanti Bankası bünyesinde American Express, Miles&Smiles ve Bonus Kart müşterilerine verilen seyahat ve concierge hizmetleri artık Doğuş Müşteri Sistemleri ve Antur iş birliğiyle sağlanacak.

Doğuş Grubu‘na bağlı Garanti Bankası ve Antur kredi kartları üzerinden verilen hizmetlerde tatilcilere yönelik işbirliğine gitti.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Cem Dal yeni iş birliği ile ilgili; “11 senedir American Express’in Türkiye’deki tek temsilcisi olarak global ayrıcalıkları müşterimize kusursuz sunmak ve kredi kartından öte müşterilerimiz için kişisel asistanları olmak önceliğimiz. Türkiye’nin ilk gerçek mil programlı kredi kartı Miles&Smiles ve Türkiye’nin en sevilen kredi kartı Bonus kullanıcıları için de en uygun seyahat programlarını seçmek, dönemsel kampanyalarla hayatlarını kolaylaştırmak için işbirliklerimiz oluyor. Bu kapsamda yeni dönem itibariyle kusursuz müşteri deneyimi vizyonuyla yola çıkan Doğuş Müşteri Sistemleri ve Antur ile çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Antur CEO’su Şebnem Özlem ise, “1976 yılından bu yana “An’a değer katma” felsefesiyle çalışan Antur, yaşama tat katan tatil turlarını, kendi yarattığı projeleri ve içerikleriyle kurumsal etkinlikleri, kusursuz bir şekilde hayata geçirmektedir. Türkiye’nin en seçkin turizm acentesi olmak hedefiyle, ülke turizmine katkı ve değer sağlamak vizyonumuzla şimdi de DMS ile işbirliği yaparak Garanti Bankası kredi kartı sahiplerine seyahat ve concierge hizmetleri sağlayacağız. Bu projede çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” olarak belirtti.

Anlaşma kapsamında Antur ile iş birliğine giden Garanti Bankası; American Express, Miles & Smiles ve Bonus Kart üyeleri, 7 gün 24 saat yararlanabilecekleri ilgi alanları ve seyahat alışkanlıklarına göre özel olarak seyahat rehberlerine ulaşabilecekler, uçak bileti rezervasyon ve satışı, transfer hizmetleri, yurt içi concierge hizmetlerine sahip olabilecekler,  anlaşmalı otellerde özel fiyatlarla rezervasyon yaptırabilecekler hatta yer bulması çok zor olan en iyi restoranlarda bile her zaman rezervasyon ayrıcalığına sahip olabilecekler.

 

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!