Flyin.com ve Amadeus İşbirliği 0

12068503_1073612239318708_5343109937462599103_o-300x212

Flyin.com pazara açılırken hedefini, Orta Doğu seyahat sektöründeki en uygun ve en kaliteli müşteri hizmetleri servisi olarak büyümek olarak açıklamıştı. Bu hedef doğrultusunda pek çok adım atan kuruluş, 2015 Dünya Seyahat Ödülleri arasında Orta Doğu’nun Lider Online Seyahat Acentası olarak tanındı. Bunu daha da ileri taşımak için Amadeus Airline Ancillary Services ile birleşmelerini kilit bir hamle olarak görüyorlar.

Seyahatin alınıp satıldığı yöntemler gelişmekte ve tüketiciler seyahatleri üzerinde daha çok kontrol ve söz hakkı istiyorlar. Seyahat acentalarının satış becerilerini bu beklentiler ile bütünleştirebilmesi çok önemli. Bu bağlamda, Flyin.com, müşterilerinin, ihtiyaçlarına uyan servisi aldıklarından, memnuniyetle diledikleri şekilde seyahat ettiklerinden emin olmak istiyor. Amadeus’un teknolojisi ve uzmanlığı, kullanışlı ve isteğe göre uyarlanmış (özelleştirilmiş) rezervasyon tecrübesini yaşatmada Flyin.com’un yardımcısı olacaktır.

Orta Doğu’nun bütünleşmiş seyahat servisi sunan ve bölgede ikamet edenler ile dünyanın her yerinden ziyaretçileri için yenilikçi çözümler sunan ilk online seyahat acentası olarak, Flyin.com, Amadeus’un ileri düzeydeki çözüm destekleri ile, ile satın alınabilir koltuklar ve bekleme listesindeki koltuklara ulaşabilecekleri yan hizmetlerle uyumlu bir eTicaret platformu geliştirmiştir.

Bu iş birliği şüphesiz müşterilere ve hava yollarına değer katacak ve daha çok iş yapma imkanı sağlayacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe