Expedia Routehappy İle Olan Anlaşmasını Genişletti 0

Alışveriş için zengin içerik platformu Routehappy, Expedia,Inc. ile olan anlaşmasını genişlettiğini duyurdu.

Routehappy’nin Scores & Amenities (Puanlar ve İmkanlar) uygulama programlama arayüzünün başarılı kullanımı ile Expedia.com, Travelocity, Orbitz ve Egencia gibi Expedia,Inc. markaları halihazırda uçuş alışverişinde en önde yer alıyorlar. Şirket şimdi Routehappy Hub API ile zengin içeriği entegre ederek milyonlarca tüketici için uçuş alışverişi sonuçlarını daha da zenginleştirecek.

Expedia.com, Travelocity, Orbitz ve Egencia gibi Expedia,Inc. markaları, Routehappy’nin objektif uçuş puanlarının yanısıra Wi-fi, Eğlence ve yemek gibi uçuş olanaklarını gösteren Routehappy Scores & Amenities’in peş peşe denemesi ile performanslarını iyileştirecekler. Bu tüketicilere en iyi uçuş seçimini hızlıca yapabilmek için gerekli bilgileri sağlayacak. Anlaşma ile Expedia, Routehappy Hub’ın gelişmiş zengin içerik araçları olan Universal Product Attributions –UPA- ve Universal Ticket Attributions -UTA- entegrasyonuna öncelik tanıyacak.

UPA, Routehappy tarafından geliştirilen standart bir zengin içerik formatıdır. Satış kanallarının, havayolu ürünleri ve hizmetleri hakkında kişiselleştirilmiş açıklamalar, fotoğraflar, videolar ve kabin turları gibi ilişkili bilgileri görüntülemesine olanak tanır. UTA ise Routehappy’nin bir başka zengin içerik biçimidir; ATPCO ve havayolu ham verilerini, havayolu ücreti avantajları ve koltuk seçimi, bagaj hakkı ve biniş önceliği gibi tüketici dostu bilgilere dönüştürür. Routehappy’nin bu gelişmiş zengin içerik araçları havayollarına ürünlerinin hikayelerini anlatmak için hedeflenmiş bir yol sunar; yolcular için için zengin, kapsamlı ve daha bilgilendirmiş alışveriş deneyimi sağlar.

Expedia,Inc.’in kıdemli başkan yardımcısı Greg Schulze “Uçuştaki alışveriş deneyimimizin sürekli yenilenmesi yalnızca tüketiciler değil havayolu ortaklarımız için de kritik önem taşıyor. Uçuş meraklılarının uçuşları güvenle aramalarına ve rezervasyon yapmalarına yardımcı olmak için Routehappy ile çalışmak çok büyük bir anlam ifade ediyor” diye belirtti.

Expedia Routehappy’in UPA ve UTA ürünlerini yakın gelecekte başlatmayı planlıyor. Bu arada tüketiciler Routehappy’nin “Puan ve Kolaylıklar”ından faydalanmaya devam ederken, bu yeni entegrasyon Expedia, Inc. marka sitelerinde gelişme aşamasında.

Routehappy’nin CEO’su Robert Albert ise “Routehappy’nin zengin içerik altyapısı uçuş alışverişini değiştirmek isteyen yenilikçi havayolları, dağıtımcılar ve platformları desteklemektedir. Expedia ile olan anlaşma uçuş alışverişi deneyimini modernize ediyor, hem tüketicileri hem endüstriyi ileri götürmek isteyen havayolları için onu daha şeffaf, ilginç ve farklı kılıyor” diye belirtti.

“Havayolları en önemli satış kanallarından biri olan Expedia’nın Routehappy Hub’ın zengin içerikli UPA ve UTA’larını entegre edecek olmasından çok memnun. Bu tüketicilere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunarken, havayollarının farklı ürün özelliklerini de satmalarını sağlıyor”.

Genişletilmiş anlaşma ve yapılacak olan Routehappy Hub entegrasyonu saygın diğer seyahat ortaklarıyla olan başarılı entegrasyonu izlemektedir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.