Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Expedia, gezginleri Avrupa’nın en ünlü şehirlerinin keşfedilmemiş taraflarını keşfetmeye davet eden yeni bir Gizli Seyahat web sitesini hayata geçirdi. Site, Londra, Barselona, Berlin, Dublin, Paris ve Amsterdam için yayına alındı.

Her şehrin yapılacaklar listesine bir tik koymak içim ünlü noktalar ve deneyimler listesi bulunuyor. Daha sonra, bsait bir hareketle gezginler şehrin saklı mücevherlerine geçiş yapabiliyor.

Expedia Proje Yöneticisi Kasha Dubaniewicz; “Sanırım hepimiz bir yeri ziyaret ettiğimizde olabildiğince fazlasını görmeye hevesliyiz. Görülmek istenilen dünyaca ünlü yerler ve daha az bilinen kısımlara dalmak arasında bir denge var. Bu düşünceyle, gezginlere Hidden Travel ile iki taraf arasında kolayca geçiş yapabilecekleri bir yer sağlamaktan heyecan duyuyoruz. Biraz daha fazla baktığınızda ortaya çıkacak çok şey var ve gezginlerin bu teklife nasıl tepki verdiklerini görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

‘Gizli’ ziyaret konumları arasında Dublin’deki Marsh Kütüphanesi, Paris’teki Rue Crémieux bölgesi; Berlin’in “garip ve harika terk edilmiş eğlence parkı” ve Londra’daki Japon bahçeleri de yer alıyor.

Expedia siteyi, kullanıcıların bariz olanın ötesini görmelerini sağlamak için kullanıyor ve ziyaretçilerin kendilerini içine çekmesi için daha fazla şehir ve deneyim katacağını belirtiyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz