Expedia Group UEFA Şampiyonlar Ligi Sponsoru Oldu 0

Expedia Group, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Resmi Seyahat Ortağı olmak için UEFA ile anlaştı. Üç sezonluk anlaşmada 2020-2021 sezonunun sonuna kadar UEFA Süper Kupa, UEFA Gençlik Ligi Finalleri ve yeni kurulan UEFA Futsal (salon futbolu) Şampiyonlar Ligi Finalleri de yer alıyor.

Expedia Group’un anlaşmaya öncülük eden markaları Brand Expedia ve Hotels.com’un, seyahatin sahip olduğu muazzam güçle, Avrupa’nın en prestijli kulüp futbolu ligiyle futbolseverleri bir araya getireceği vurgulanıyor.

Sponsorluk süresi boyunca, Brand Expedia ve Hotels.com dünya çapında futbol taraftarları için seyahat gücünü hayata geçirmek için bir dizi marka kampanyası ve tüketici aktiviteleri sunacak. Expedia Group markaları ayrıca maç yayınları, misafirperverlik etkinlikleri ve anlaşmanın bir parçası olarak diğer münhasır haklar ile sahaya yerleştirme ve televizyon reklamları da alacak.

Expedia Group Başkanı ve CEO’su Mark Okerstrom, anlaşmaya değinerek; “Dünyanın seyahat platformu olarak Expedia Group, UEFA Şampiyonlar Liginde Brand Expedia ve Hotels.com’u tanıtmak için bir anlaşmaya varmaktan heyecan duyuyor. İhtişamlı UEFA Şampiyonlar Ligi hayallerini takip etmek üzere dünyanın dört bir yanındaki taraftarları bir araya getirmek için futboldan daha iyi bir spor ve bunu gerçekleştirmek için seyahatin gücünden daha iyi bir yol yok” dedi.

UEFA Events SA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein ise; “UEFA Şampiyonlar Ligi ortak ailesine Expedia Grubunu kabul etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Expedia Grubu gibi veri odaklı bir iş ortağıyla çalışmak, bize dijital tekliflerimizi genişletmek üzere keşiflerimiz için heyecan verici fırsatlar sunuyor. Dünyanın önde gelen seyahat uzmanlarından biri olan Expedia Group’un bu alanda edindiği deneyim, UEFA ve Şampiyonları Ligi’ni dünya çapında büyütmek için UEFA ve ortakları açısından büyük fayda sağlayacaktır. ”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.