Expedia, Glasdoor’un “En İyi İşyeri” Tacını Koruyor 0

Expedia Grup ikinci yılında Birleşik Krallıktaki en iyi iş yeri olarak oylandı.

Expedia.com, Hotels.com ve Expedia Affiliate Network’ün sahibi personel değerlendirmelerine göre ödüllendirildi.

İş ve işe alım pazarı Glassdoor UK tarafından verilen yıllık ödüller Expedia’yı 9 yıldır yapılan “En İyi İş Yeri” ödüllerinde üst üste iki kez ödül kazanan kendi büyüklüğündeki ilk şirket olarak değerlendirdi.

Ödüller İngiltere’deki çalışanların 2 Kasım 2015 ve 30 Ekim 2016 tarihleri arasındaki şirket değerlendirmeleri kullanılarak belirlendi.

Son liste ise Glassdoor’un tescilli alogaritmasına dayanarak ve personel değerlendirmelerinin nicelik, nitelik ve tutarlılığı göz önünde bulundurularak derlendi.

Expedia’nın Perakende ve Marka Kıdemli Başkan Yardımcısı Gary Morrison, Glassdoor UK tarafından art arda iki yıl tanınmanın, bilhassa da sonuçlar sadece çalışanların geri bildirimine göre ölçülürken, büyük bir onur olduğunu söyledi.

“Çalışanlarımızın burayı sevmelerinin en önemli nedenlerinden biri yolumuzu şekillendirirken onlara de ses veriyor olmamız ve de onların başarımıza yatırım yapmasıdır.”

“Biz her seviyeden insana fikirlerini paylaşma, test etme ve seyahat deneyimini daha iyi hale getirmenin yollarını öğrenme imkânı tanıyoruz, bu da yaratıcı çalışma ortamını teşvik ediyor.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.