Evernote ile Daha İyi Seyahat Planlamanın 5 Yolu

Travel with Evernote

Evet yaz geliyor ve artık seyahat planlama zamanı. Ancak kimin bir sonraki tatilini planlamak üzere bir hafta sonu boyunca uğraşmak için yeterli zamanı ve enerjisi var?

Evernote ile buna gerek yok çünkü seyahatlerinizi ister (tek)kendi başınıza ister diğer kişilerle ve zamanınız oldukça planlayabilirsiniz. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz.

5 Ways to Plan a Better Trip with Evernote

Vaktiniz olduğunda plan yapın. Evernote’u tüm cihazlarınıza ve bilgisayarlarınıza indirerek zamanınız oldukça bilgi ve ilhamlarınızı kaydedin.

Evernote e-posta adresinizi kullanın. Gelen kutunuzda arama yapmak zordur. Evernote hesabınızda her şeyi daha hızlı bulun, seyahat önerilerinizi, doğrulamalarınızı ve daha fazlasını e-postanızdan Evernote’a iletin. Evernote’ta etiketleri, Not defterlerini ve Not Defteri yığınlarını kullanarak seyahatinizi düzenleyebilirsiniz.

Not defterinizi paylaşın. Eşinizle, arkadaşlarınızla veya ailenizle tatil planı yapıyorsanız kişileri not defterinizi görüntülemeye davet ederek planlamayı ve bilgi alışverişini kolaylaştırın. Premiums kullanıcılar diğer kişilerin not ve not defterlerini değiştirmesine de izin verebilirler.

Kırpın. Tarayıcınıza Evernote Web Clipper yükleyerek makaleleri, otel bilgilerini, restoran menülerini, haritaları, mayoları ve daha fazlasını kırparak Evernote hesabınıza kaydedin. Zamanınız oldukça bulduklarınıza gözatın, seçeneklerinizi daraltın veya harekete geçin.

Yanınıza alacaklarınızın listesini yapın. Yanınıza alacaklarınızı önceden listeleyin. Hatırlatıcıları kullanarak güneş kremi, deniz gözlüğü ve yeni pasaportunuzu almayı unutmayın.

Kaynak: Evernote

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!