Etihad Guest, Booking.com ile Sık Uçanlar Programı Anlaşması İmzaladı. 0

Etihad Airways’in ödüllü sadakat programı Etihad Guest, Booking.com ile sık uçanlar programı anlaşması imzaladı. Bu, Etihad Guest müşterilerinin Booking.com üzerinden özel ortak markalı web sitesi versiyonunda konaklama rezervasyonu yaparken Etihad Guest Mili kazanmasını sağlıyor.

Rezervasyon yapılan konaklama birimine bağlı olarak, müşteriler harcadıkları her 1 Amerikan Doları için üç ila altı Etihad Guest Mili kazanacaklar.

Etihad Airway Ticari Ortaklıklar Başkan Yardımcısı Yasser Al Yousuf; “Sadakat programımıza her zaman değer katmak için yeni yollar arıyoruz ve şimdi Booking.com ile olan bu ortaklık sayesinde, gezginlere, sadece uçak bileti rezervasyonu yaparken değil, aynı zamanda konaklama rezervasyonlarında da Etihad Guest Milleri kazanma şansı vereceğiz” dedi.

Booking.com Ortaklıklar Başkan Yardımcısı Ripsy Bandourian; “Daha fazla gezginin, İster beş yıldızlı bir tatil köyü veya şehirde şık bir daire olsun, ideal konaklamalarına daha da fazla erişimine yardımcı olan yeni işbirliklerini sürekli araştırıyoruz” dedi.

Etihad Guest Milleri, misafirler konaklamalarını tamamladıktan sekiz ila 12 hafta sonra otomatik olarak yüklenecek ve bu miller Etihad Airways ile uçuş ve yükseltmelerin yanı sıra dünya genelinde 20’nin üzerinde havayolu ortağında, Etihad Guest’in 3.000’in üzerinde lider markanın yer aldığı elektronik, moda ve hediyelik eşyalar bulunan ödül mağazasında kullanılabilir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.