Ethos Travel’dan Tatil için İsyan Eden Takvim 0

İngiltere merkezli seyahat firması Ethos Travel, McCann Londra imzalı “Time to Get Away” isimli kampanyası ile yoğun iş hayatımız esnasında kullandığımız takvimlerimizi kelimelere döküyor.

Firma, geliştirdiği kampanya ile masmavi bir deniz ve beyaz kumlu sahillerle aklımızı çelmek yerine, iş takvimlerinin üzerindeki renkli toplantı notlarını, yılın bu zamanı içimizde kopan fırtınaları “Make It Stop” (Durdur Şunu), “Save Me Now” (Kurtar Beni), “End This Hell” (Bu Cehenneme Bir son Ver), “Help Me God” (Tanrım Yardım Et) gibi isyankar mesajlar için kullanıp, kısa süre içerisinde bizi hayattan 9-18 mesaisinden kurtarıp tatile gitme isteği uyandırmakta.

Oldukça akıllıca kurgulanan sistemin diğer seyahat firmalarına da ilham vermesi dilekleriyle.

EthosTravel

EthosTravel2

EthosTravel3

EthosTravel4

Ethos Travel Hakkında

7 yıl boyunc Güneydoğ Asya kültürünü yerinde alan ve 2007 yılında 2 genç girişimci Sam Collins & Tim Willcox tarafından kurulan Ethos Travel, Güneydoğu Asya yerel kültürünü deneyimleyeceğiz turlar organize etmektedir.

Görsel: Fastco Create

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe