Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yaz aylarının gelmesine yakın tatil planları yapanlarımızın sayısı oldukça artar. Kimimiz erken davranıp erken rezervasyon kampanyalarından ucuz yollu planları araştırır kimimiz de klasik Türk insanı gibi son dakikacılardan olur.

Tatilsepeti.com sunduğu erken rezervasyon kampanyaları ile farklı rotalarda otellerde %50’ye varan indirim imkanlarıyla bilinmektedir. Özellikle yurtiçinde güney bölgelerinde onlarca farklı otelde bu tarz indirim imkanları uygulanmaktadır. Aralık ayı gibi yaza bir hayli uzak zamandan başlayan erken rezervasyon seçenekleri Mayıs ayına kadar sürmektedir. Tahmin edileceği üzere her geçen gün otellerin doluluğu arttığından indirim oranları da düşüşe geçmektedir. Siz de erken rezervasyon otellerini inceleyip yaz ayları için tatil arzunuzu ucuz fiyata edinme fırsatını kaçırmamak için hemen tatilsepeti.com sayfasını ziyaret edin ve tatilinizi planlamak için geç kalmayın.

Yurtiçi ve yurtdışı birçok tur hizmeti vermekte olan bu sitede erken rezervasyonda öne çıkan şehirler tatilin değişilmez adresleri olan Bodrum, Antalya, Çeşme ve Kıbrıs’a yoğunlaşmış durumda. Özellikle bu tatil merkezlerinde sunduğu otel çeşitliliği ve indirimli fiyat seçenekleriyle sizleri seçim yapmakta bir hayli zor durumda bırakacağına eminim.

Erken_rezervasyon_nasil_yapilir

Erken rezervasyon yaparken aklınıza takılan en büyük soru işareti aylar sonrasına plan yaptığınızda beklenmedik durumlarda iptal edememek ve paranızın yanması durumudur. Bu durum için de güzel bir çalışma yürüten tatilsepeti.com Erken rezervasyon güvence paketini hazırlamıştır. Eğer erken rezervasyonunuzu tamamlarken bu güvence paketini de eklerseniz tatilinizden 3 gün öncesine kadar iptal etme ve paranızın tamamını iade almanızı sağlar. Size sunulan imkanlar bu kadar fazla olunca size sadece otelinizi seçip tatilinizi planlamak kalıyor.

Erken rezervasyon yapınca ne kadar indirim olabilir, zamanı gelince rezervasyon yaparız gibi düşünenleriniz için ise otellerde %50’ye varan indirimler bulabileceğinizi söylersem fikrinizi büyük ölçüde değiştirmiş olurum sanırım. Tatilin gözde duraklarında farklı otel tiplerinde sunulan bu indirimler sizi heycanlandıracaktır. Lüks otellerden, butik otellere kadar her kategoride zengin otel seçenekleriyle tatilsepeti.com bu alanda en iyi ve en güvenilirlerden.

Biraz da tatil bölgeleriyle ilgili bilgi vermekte fayda var. Antalya, Bodrum, Çeşme ve Kıbrıs gibi tatilin gözde duraklarından bahsettik. Özellikle Bodrum yaz aylarında çok sayıda yerli yabancı misafiri ağırlayan Türkiye’nin en kaliteli tatil beldesidir. Farklı koylarındaki lüks veya butik otellerde sunulan indirimli fiyatlar başınızı döndürebilir. Bodrum’da Içmeler’den Gündoğan’a Göcek’ten Türkbükü’ne kadar birçok farklı yerde de seçenekler bulunmakta. Hareketli bir tatil arıyorsanız özellikle sosyetenin uğrak noktası olarak bilinen Türkbükü’ndeki oteller size göre olacaktır. Bodrum olsun ama daha huzurlu bir koy arıyorsanız Günbet gibi sessiz sakin bir koyda keyifli bir tatil geçireceğinize eminim.

Tatilsepeti.com’daki seçenekler Bodrum ile de son bulmuyor. Fethiye, Kuşadası, Marmaris gibi de son derece nezih ve harika denizi olan tatil beldelerinde de çok sayıda indirimden faydalanacağınız otel mevcut.

Son yıllardaki turizm atağıyla Bodrum’u bile neredeyse gölgede bırakan Ege’nin incise Çeşme’de de onlarca anlaşmalı otel bulunmakta. Alaçatı’da rüzgar sörfü yapanlara katılabilir, Ilıca’da biraz daha sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Nasıl bir tatil beklentiniz olduğu farketmeksizin planınızı tatilsepeti.com’dan yapabilirsiniz.

Girne_Kibris

Yavru vatan Kıbrıs ise özellikle tatilin yanında kumar hayatıyla da dikkatleri çekmektedir. Otellerin bünyesinde yer alan lüks casinolar, tatilinizi renklendirecek bir diğer aktivite olarak görülebilir. Kıbrıs’da da tatilsepeti.com fark yaratan adres olarak bilinmektedir.

Ve tabii ki turizm dendiğinde yıllardır ilk aklımıza gelen şehir Antalya’da da farklı beldelerinde  çok sayıda farklı otel çeşitliliği bulunmaktadır. Şelalesi ve güzel doğası olan Manavgat’tan, çok sayıda yabancı turistin uğrak noktası Alanya’ya kadar sunulan erken rezervasyon fırsatlarına geç kalmadan göz atmalısınız.

Tatilsepeti.com’un sunduğu sayısız erken rezervasyon imkanlarını kaçırmayın ve erken rezervasyon otellerine geç olmadan göz atıp tatil planınızı indirimli fiyata bir an önce planlayın. Şimdiden iyi tatiller hepinize.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz