Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kurumsal seyahat ve etkinlik yönetimi alanında yüzlerce firmanın çözüm ortağı olarak hizmet veren Erka Grubu, yazılımını kendi bünyelerindeki Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdikleri “Bizigo.com” ürünü ile kurumsal seyahatleri farklı bir boyuta taşıyor.

ERKA, 2017 yılından beri her gün büyüyen genç, araştırmacı ve enerjik ekibi ile yüzlerce kurumsal firmanın seyahat ve etkinlik yönetimini gerçekleştiriyor. Seyahat ve etkinlik planlamalarını, satın alma alanındaki gücü eşliğinde firmaların ihtiyaçlarına uygun en iyi hizmeti sunuyor. A grubu TÜRSAB ve IATA üyesi olan ERKA, bilimsel kongreler ve uluslararası fuarlara katılım organizasyonları, yıl sonu toplantıları, eğitim seminerleri, gala yemekleri, yurtiçi, yurtdışı ve Kıbrıs grup rezervasyonları, kurumsal seyahat hizmetleri vb. birçok alanda faaliyetler sunuyor. Kurumsal seyahat alanında Erka’nın verdiği hizmetler arasında; yurtiçi ve yurtdışı konaklamalar, uçak bileti, araç kiralama, transfer ve vize işlemleri yer alıyor.

Rakamlarla kurumsal seyahat sektörü

Kurumsal Seyahat Sektörü tüm dünyada 1.33 Trilyon USD pazara ulaştı. GBTA ( Global Business Travel Association ) raporuna göre 2022’ de bu rakam 1,7 Trilyon USD’ye ulaşacak. Bu toplam içerisinde ilk 5 Çin, Birleşik Devletler, Almanya, Japonya ve İngiltere yer alıyor. Türkiye’de, yaklaşık 2,4 Milyar USD’lik bir pazara sahip olan kurumsal seyahat sektörü büyümeye, gelişmeye ve yeni yatırımlara açık bir sektör.

Erka, sektördeki başarısına bir yenisini daha ekledi.

Bizigo.com’u tanıtmak amacıyla geçtiğimiz hafta düzenlenen etkinliğe Erka Grubu’nun Ceo’su Serhat Kahraman evsahipliği yaptı. Kahraman, Bizigo.cum’u uzun bir çalışmanın sonrası hayata geçirdiklerini belirterek, “Bizigo.com’un ilk yılı dolmadan 10’dan fazla firma kullanıyor. Her müşterinin kendi şirketine göre farklı bir talebi oluyor, biz de bunu müşterimize özel tasarım ve uygulamalar ile gerçekleştiriyoruz.  Bizigo.com şeffaf, fiyat ne ise o. Yurtiçinde en iyi fiyat garantisini veriyoruz ve buna Kıbrıs da dahil. Hızlı büyüme gerçekleştiriyoruz” dedi.

“Bu yılı 100 milyon TL ciro ile tamamlayacağız”

Serhat Kahraman ayrıca 10 ülkede ofis açacaklarına dikkat çekerek, “AR-GE merkezimiz var. 2020 yılında şirket birleşmeleri ve satın almalar olacak. İmza aşamasında olduğumuz projeler de var. Erka Turizm olarak bu yılı 100 milyon TL ciro ile tamamlayacağız. Bizigo.com’da ise 500 milyon TL yıllık ciroya ulaşmayı hedefliyoruz. Turizmde farklı alanlara da yatırım yaparak Erka Turizm olarak 3 yıllık hedefimizde , yıllık 1.5 milyar TL ciro hedefliyoruz” dedi.

Turizmde yeni boyut Bizigo.com ile tek tıkla kurumsal seyahat

Erka, faaliyet verdiği iş ortaklarına, rezervasyon yönetimini kolay ve hızlıca yapabilme imkanı sunan Bizigo.com ile fark yaratıyor. Erka tecrübesi ile kurulan Ar-Ge Merkezi’nde inovatif yaklaşım ve son teknoloji alt yapı ile geliştirilen Bizigo.Com kurumsal seyahat planlamasında, firmaların bir numaralı tercihi olmayı hedefliyor.

Erka, “Bizigo.com” ile uçak bileti, konaklama ve toplantı organizasyonlarını tek bir portal üzerinden hizmete sunuyor. Şirketlerin iş seyahatlerini, kullanıcılarının taleplerine en uygun şekilde tasarlanmış, esnek işleyiş yapısına sahip gerçek zamanlı bir on-line rezervasyon portalı olan Bizigo.com, kullanım kolaylığı ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken, aynı zamanda gelişen teknolojiyi de en verimli şekilde kullanıyor.

Seçkin firmalar tarafından tercih edilen Bizigo.com, kurumların gereksinimlerini ön planda tutarak, kurumsal gezginlerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebiliyor.

Bizigo.com ile yürütülen faaliyetler arasında; uçak bileti, otel rezervasyonları,  vize bilgileri, araç kiralama, transfer, toplantı planlama , raporlama ve masraf yönetim sistemi yer alıyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz