Emirates’in Yeni First Class Suitleri Sınırları Zorluyor 0

Emirates, yeni First Class Özel Suitleri de dahil olmak üzere Boeing 777 uçağı için tamamen yenilenmiş iç mekanları sergiledi.

Zeminden tavana kadar kayan kapılar ve Mercedes Benz S serisinden esinlenilen şık tasarım özellikleri ile Emirates’in yeni süitleri, lüks ve mahremiyeti bir üst seviyeye taşıyor. Her biri 40 metrekareye kadar kişisel alan sunan, bu ferah, tamamen kapalı özel suitler 1-1-1 kurulum ile düzenlenmiştir.

Emirates havayolları başkanı Tim Clark  “Uçak içi deneyim, markamızın ve hizmetimizin kalbi. Yeni 777 iç tasarımı Emirates’in sürekli çıtayı yükseltmek ve müşterilerin beklentilerini aşmak için devam eden yatırımının bir parçası. Tamamen kapalı suitlerin yanısıra, Business Class tam deri koltuklara, kişisel mini bara, Ekonomi sınıfı ise ayarlanabilir tam deri başlıklara sahiptir. Ayrıca tüm sınıflarda kabinler uçuş içi eğlence sistemine sahiptir” diye belirtti.

“Uçak boyunca müşterilerimiz modern ve havadar kabinler, dokulu duvar ve tavan panelleri, aydınlatma özellikleri ve çok daha fazlasını görecekler.”

Havayolunun Yeni First Class ürününden bahsederken Tim “Emirates 2003’te First Class özel suit konseptinin öncülüğünü yaptı ve bugün birinci sınıf seyahat konusunda bu bir endüstri kriteridir. Geçtiğimiz yıllarda dikkat çekici ayrıntılar ve özellikler ekleyerek özel suitlerimizi devamlı olarak geliştirdik” açıklamasında bulundu.

“Gizlilik, konfor ve düşünceli lüks konusunda gerçek bir oyun değiştirici olan yeni tamamen kapalı suitimiz için çok heyecanlıyız. İlk kez bir Emirates ürünü başka bir lüks markadan bu kadar etkileniyor fakat hem Emirates, hem de Mercedes Benz ince detaylar, kaliteden taviz vermeme ve sınırları zorlama konusunda aynı değişmez taahhüde sahip olduğu için doğal bir uyuma sahipler”.

Emirates özel suitlerinin en popüler özeliklerini korudu ve güncelledi mesela; içki ve atıştırmalıklar için her suitte kişisel mini bar, oturma pozisyonlarını ayarlamak için kablosuz kumandalar ve Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi gibi.

Müşteriler 2,500’den fazla isteğe bağlı eğlence kanalını 32 inç Full HD, LCD Tv ile izleyebilir veya kendi cihazlarındaki içerikleri görüntüleyebilir. Görüntüleme deneyimi Emirates için özel tasarlanan Bowers &Wilkins Active Noise Cancelling E1 kulaklıklarla daha da güçlendirilmiştir. Bu kulaklıklar ödüllü ses markası Bowers and Wilkins tarafından Birinci sınıf kabin ortamı için sesin optimize edilmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe