Emirates Airline Türkiye Genel Müdürü Bahar Birinci 2016’yı Değerlendirdi. 1

Zorlu geçen yıla rağmen 2015- 2016 mali yılını üst üste 28’inci kez, üstelik rekor bir kârla tamamladık ve seneyi istikrarlı büyüme ile güçlü bir şekilde kapatacağız. Emirates Havayolu ve dnata olarak, şimdiye kadarki en kârlı dönemimizi geçirerek toplamda 4,7 milyar dolarlık yatırım yaptık.

Emirates Grubu olarak 2015- 2016 mali yılında geçen yıla kıyasla yüzde 50 artış ile 2, 2 milyar dolar kâr açıkladık. Grubun gelirleri 25,3 milyar dolar olurken, nakit dengesi de 6,4 milyar dolar oldu.

2015-16’da Grubumuz; yeni uçak ve donanımlarına, grup satın almalarına, modern tesislere, en son teknolojilere ve personel girişimlerine toplam 4,7 milyar dolar yatırım yaptı. Tüm bunların sağlam temellerimizin üzerinde yükselerek, rekabetçi sınırlarımızı genişletecek ve uzun vadedeki hedeflerimize ulaşma yolundaki gelişimimizi hızlandıracağına inanıyoruz. 2017 yılında ise çalışmalarımızı, hızını kesmeden büyüme odaklı sürdürmeyi planlıyoruz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

  1. ben hemşireyim emirates de sağlık personeli ihtiyacı var mıdır? sağlık müdürü kim öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.