Egencia Yeni Online Sistemini Tanıttı 0

Dünyanın önde gelen küresel seyahat yönetim şirketlerinden birisi olan Egencia (TMC), tüm müşterilerine post-ticketing online sayesinde bilet değişikliği yapabileceklerini duyurdu.

Egencia bu işlevselliği, dünyanın her yerindeki şirketlerin gezginlerini kapsayan bir ölçekte sunuyor. Gezginler, şimdi rezervasyon yaptıktan sonra masaüstünden veya cep telefonunda kendilerini uçuşlarını değiştirebilir ve olası ücret değişiklikleri ve cezalarıyla ilgili anında görünürlük sağlayabilirler. Sistemde değişik yapmak oldukça hızlı ve kolaydır. Ayırca Egencia, yolcuların doğru seçimi yapabilmeleri için gereken tüm bilgilere erişmesini saplamaktadır.

Egencia İş Seyahat ve Teknoloji anketinde, iş seyahati yapanların yarısı (yüzde 50), bir sorun yaşamadıkları sürece seyahatlerini yönetmek için birini aramak zorunda kalmadan kendi kendine hizmet etmeyi tercih ettiklerini ortaya koymuştur. Yeni online sistem ile yolcular kendi seyahatlerinde değişiklik yapabilir ya da bir Egencia seyahat danışmanının yardımını da isteyebilirler.

Egencia yetkilisi Michael Gulmann, “Egencia, müşterilerine bulundukları yerlerde karşılanmayı ve beklediği oranda istisnai bir hizmet sunmayı amaçlıyor: Planlar değiştiğinde, gezginler bir çözüm bulmak için masaüstü veya mobil cihazlarına yöneliyorlar” diyor.

Sistemde bilet değiştirme masrafına ek olarak, mobil ve masaüstü kullanıcıları mevcut uçuş saatlerini görebiliyorlar. Ayırca aynı uçuş sınıfındaki diğer uçuşları da kontrol edebiliyorlar. Ödeme ve önceki koltuk tercihleri ​​otomatik olarak yeni uçuşlara uygulayan sistem, bu ekstra adımları ortadan kaldırdığından dolayı da genel süreci de olabildiğince zahmetsiz kılıyor. Bu tasarım, yeni çevrimiçi değişim süreci için% 80’in üzerinde dokunulmamış otomasyona yol açmaktadır.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.