Edenred, Jolly Tur İş Birliğiyle Yeni Ürünü Kurumsal Seyahat Portalı’nı Tanıttı. 0

Dünyada ön ödemeli kuponlarla öğle yemeği hizmeti sağlanması sisteminin yaratıcısı ve Türkiye’de yemek kuponu Ticket Restaurant hizmetini sunan ilk uluslararası firma olan Edenred, son dönemde artış gösteren iş seyahatlerine yönelik mali yükü azaltmak amacıyla Jolly Tur iş birliğiyle sunduğu yeni ürünü olan Kurumsal Seyahat Portalı‘nı duyurdu

Edenred Türkiye‘nin açıklamasına göre, Jolly Tur’un seyahat konusundaki tecrübelerinden yararlanılarak ortaya çıkarılan Edenred Kurumsal Seyahat Portalı, firmalar için bir çok maliyeti azaltıyor. Edenred Türkiye müşterileri portal sayesinde uçuş araması, konaklama sorgulaması ve rezervasyonu yapılırken, rezerve edilen yerlerin satın alım süreçlerini de kolayca yönetilebiliyor.

Edenred Türkiye portalı sayesinde çalışanın nakit taşıma, avans alma, fatura toplama gibi prosedürleri tarih olurken, yapılan tercih yönetici onayına geldiğinde daha uygun fiyatlı alternatifler de portalın size sunduğu avantajlar arasında yer alıyor.

Seyahat harcamalarında tasarrufu hedefleyen şirketler için vazgeçilmez olacak Edenred Kurumsal Seyahat Portalı, sunduğu raporlarla hiçbir soruyu yanıtsız bırakmayacak. Portalda yer alan raporlar bölümünden gerçekleşen seyahatler tarih ve tutar bazlı listelenip, bütçe kontrolü sağlanabilecek.

Dünyadan ve Türkiye’den butik oteller, şehir otelleri ve daha pek çok kategorideki otel bu sistem üzerinden kullanıcılara açılacak. Geliştirilen bu sistem dahilinde yeni bir uçak bileti sistemi, dinamik paket mantığıyla satılabilecek. Kullanılan bulut teknolojisi sayesinde platform Türkiye dışında da satış noktalarına açılabilecek.

Türkiye’deki kurumsal seyahat pazarı gün geçtikçe büyüyor. Sektörü yakından izleyerek bilgileri sizlere aktarıyor olacağız.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.