Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kısa yolculuklar ve turlar easyJet tarafından yeni bir işbirliği vasıtasıyla ücretleriyle beraber sunulacak.

EasyJet müşterilerine Avrupa genelinde 16,000’den fazla aktivite sunmak için online sağlayıcı GetYourGuide ile birlikte çalışıyor.

Destinasyon tur ve gezilere, özel tekliflerle beraber özel hazırlanan site –  activities.easyJet.com– üzerinden erişilebilecek.

Aktiviteler aynı zamanda easyJet Uygulaması içinde de yer alacak.

GetYourGuide aynı zamanda easyJet varış noktalarına artan turlar da ekleyecek ve rezervasyon esnasında yolculara daha fazla seçenek sunacak.

Havayolunun yan gelir başkanı Andrew Middleton “Yolcularımızın Avrupayı keşfetmelerine yardımcı olmak için Easyjet’n düşük ücretleri ile ödüllü platformları GetYourGuide’ın geniş kapsamlı etkinlikleriyle bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

GetYourGuide’ın operasyon direktörü Tao Tao “Seyahat turları ve aktiviteleri insanların rezervasyon yapmalarının temel sebeplerinden biri. Bu nedenle, easyJet ve GetYourGuide’ın seyahat partneri olması çok anlamlı” diye ekledi.

“Güçlerimizi birleştirerek, easyJet yolcularına gitmeden önce ya da gittiklerinde inanılmaz deneyimler için kolayca rezervasyon yapma imkanı sağlıyoruz. GetYourGuide müşterilerine en iyi seyahat deneyimlerini sunmak için easyJet ile yenilikler yapmayı umuyor.”

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz