Dünyanın Ne Kadarını Gezdiğinizi Gösteren Uygulama, Lifepinner 1

Dünyanın ne kadarını gördüğünüzü biliyor musunuz? Kaç farklı şehre gittiniz? Kaç başkentte bulunduğunuz? Peki ya, evden fazla kaç kilometre uzaklaştığınız?

lifepinner-logoİnsanlar değişiyor. İnsanlar artık lüks şeylere para harcayarak, tüm gelirini ‘şeyleri’ biriktirerek ve sahip oldukları ile övünerek mutlu olmuyor. Bu döngüden çıkıp yeni dünyalar keşfetmek istiyor, kendi rotasını belirlemek insan hayatının amacı haline geliyor. Dünya gezdikçe genişliyor, yeni kültürler tanıdıkça insanların bakışı değişiyor. Hayatını değiştirme cesaretine sahip olanlar, her şeyi bırakıp dünyayı gezmeye karar verenler yeni idoller haline geliyor.

“Peki tüm bunların LifePinner ile ilgisi ne?” diyecek olursanız, hemen açıklayalım.

Lifepinner kurucu ortaklarından Yeşer Sarıyıldız şöyle açıklıyor, “LifePinner, yeni nesil bir mobil seyahat uygulaması olarak, hem haritanızda gittiğiniz şehirleri pin’leme fırsatı veriyor hem de kişisel seyahat infografiğinizi oluşturmanızı sağlıyor. Seyahat etmeyi sevenler ve gezginler için bağımlılık yaratmaya başlayan uygulamada, aynı zamanda Bucket List’inizi ve kişisel şehir rehberlerinizi de oluşturabiliyorsunuz”

Bucket List’inize ve rate’lerinize göre, yakında birtakım sürprizlerle de karşılaşacaksınız gibi duruyor, bizden söylemesi.  Merkezi Amsterdam/Hollanda olan bu uygulamanın, Instagram hesabı da yoğun ilgi görüyor.

Sizi daha çok seyahat etmeye teşvik eden ve şimdilik sadece App Store’da yer alan LifePinner’ın, 2017 başında Android kullanıcıları için de kullanıma hazır olması bekleniyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.