Doğu Avrupa’nın ilk Online Seyahat Acentası: Ticket Travel Network 0

Havayolu satışları son yıllarda hızlı bir yükseliş içerisinde. Seyahatçiler, mobil araçlarından veya kişisel bilgisayarlarından ulaşabilecekleri, pürüzsüz ve etkili alış veriş deneyimi arayışındalar. Bunun yanında, tercih edilen satıcının, fiyat karşılaştırması ve ek ürün (ek bagaj, koltuk seçimi vb.) satın alma işlemi imkanı sunmasını istiyorlar.

Online işlemlerde zaman kritik önem taşıdığından, seyahatçiler, tercih ettikleri satıcıdan, bütün işlemler için tek basamaklı bir yöntem ve ürün değerlerinin ayrı ve kolay anlaşılabilir olduğu bir görüntüleme methodu beklentisindeler.

online

Tickets Travel Network, bütün beklentileri karşılayabileceğini söylüyor. Tam hizmet veren online seyahat acentası olarak, müşterilerine farklı içerikler sunarak seyahatlerini yan ürünler veya havayolu paket ücretleri ile, kendi ihtiyaçlarına göre düzenleme imkanı sağladıklarını  ve müşterilerinin ikna edici bir alışveriş, sezgisel bir arayüz ve hızlı bir işlem akışı ile memnun etmek istediklerini yayınladıkları bir makalede dile getirmişler.

Teknoloji hızla gelişiyor ve muazzam fırsatlar sunuyor ancak zaman ve kaynaklar limitli. Her işte olduğu üzere, Tickets Travel Network de yatırımlarını öncelik sırasına koymalı. Havayolu satışı bu önceliklerden biri olan firma, bu şekilde, müşterilerine sundukları servisi geliştirirken, bir yandan da öngörüldüğü üzere gelirlerini arttırmada önemli bir rol oynamakta. Yan ürünlerin servisi ile ilgili çalışmaları yeni faaliyete geçen kuruluş bu alanda daha da ilerleme kaydetmeyi hedefliyor.

Kurulduğu yıl 2009’dan beri gelişimini sürdüren Tickets Travel Network, istediği yolda doğru ilerlemeyi kaydedebilmek için, doğru partneri bularak işbirliği içinde çalışmalarını sürdürmeye devam edeceğini dile getirmiştir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe