DMA Hilton Honors Uygulaması ile İlgili Farkındalık Yaratmak için Hackathon Düzenledi 0

Hilton Honors uygulaması ile etkileşim kurmak ve farkındalık yaratmak adına yeni yollar bulmak için bir günlük canlı Hackathon düzenlendi.

Direct Marketing Association (DMA)’nın deneme niteliğindeki Müşteri İlişkilendirme Laboratuarları için üç ekip katıldı.

BJL Grup’tan Colette Alderson, XCM’den Guy Swam, Reading Room’dan Katie Stotter, İngiliz Kalp Vakfı’ndan Laurence Kraszewsk, Hilton’dan Mark Spinks, WorkBrands’den Tom Ovens ve Hilton’dan Una Faller-McCauley’in bulunduğu kazanan takımın üyelerinin her birine 100 pound değerinde hediye çeki verildi.

#HiltonMoments kampanyası açık bilgi, güçlü yaratıcı fikirler ve hem kısa hem uzun vade stratejilerinin birleşimi sayesinde başarılı oldu.

Önerilen kampanya, ‘müşterilerin sahip olabileceği farklı seyahatler’ anlayışı ile iş seyahati ve eğlence seyahati yapanları hedefledi ve her birine çeşitli yollarla hizmeti kullanmanın benzersiz avantajlarını sundu.

Geleceğin “Müşteri İlişkilendirme Laboratuvarları” daha gerçek müşteri özetleri üzerine çalışacak ve daha iyi müşteri ilişkileri ile sorunları çözmek için yeni yollar geliştirecek.

DMA’nın müdürü Rachel Aldighieri, “Bu sektördeki en iyiler, yaptıkları işin önüne mükemmel müşteri ilişkileri koyarlar.”

“Başarı, veri uzmanları, yaratıcı profesyoneller ve teknoloji uzmanları arasındaki verimli işbirliğinde yatar”

“Müşteri İlişkilendirme Laboratuarlarını yeni bir yaklaşım sunmak için kurduk. Bu, markalara ve bireylere kısıtlamalar ya da silolar olmadan öğrenme şansı veriyor.”

“Laboratuarlar katılımcılara gerçek hayatta karşılaşılan sorunlara yenilikçi fikirler ve ileri düşünceli çözümleri test etmek için elle tutulur kapsamlı bir ortam sunuyor.”

Hilton pazarlama operasyonları müdürü Mark Thomas “Bütün takınlar yeni fikirlerle gelerek fantastik bir iş çıkardılar ve jüride kimin kazanması gerektiği konusunda ciddi tartışmalar oldu.”

“Bununla beraber kazanan kısa ve öz bir bakış açısı yakalayarak parladı, müşteri yolculuğunu anladı, harika bir yaratıcı fikir ve şimdi ve gelecekte bize sağlayabileceği çeşitli stratejiler ortaya attı.”

“Hedefin ne olduğunu anladılar, bunu çözecek bir fikir buldular ve bunu özgüvenle sundular”.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.