Direct Ferries, Seyahat Acentalarına Yüksek Komisyon Sunmaya Başladı. 0

Feribot rezervasyon ve kıyaslama sitesi Direct Ferries, genişleme planına gözünü diktiği için Türk seyahat acentaları ile daha yakın çalışmak arzusunu taşıyor ve kazandığı komisyonun yarısını acentalara sunuyor.

Sitenin bir acenta rezervasyon platformu bulunuyor ve site, acentelerin bu siteyi, kişiye özel tatiller oluştururken bir alternatif olarak değerlendirmesini istiyor.

2016 yılında firmanın ağı, yolcuları 232’nin üzerinde ülkeye ve adaya bağlayan 2,475 feribot rotasını kapsayacak şekilde genişledi.

İdari yönetici Matt Davies, acentelerin siteyi çoğu zaman göz ardı ettiğini ve sitenin adalarda yer alan tesislerde ‘alternatif transfer’ olarak ve yanı sıra kanal feribotları olarak, kişiye özel rezervasyonlarda kullanılabileceğini belirtti ve açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“Dünya çapında binlerce ortağımız bulunuyor. İşimizin büyük bir bölümünü daha büyük feribotlar oluşturuyorsa da, Tayland gibi yerlerde daha küçük firmalarla yakın biçimde çalışıyoruz. Havalimanından otele transfer, Tayland’daki bir adaya ve hatta Venedik’e giden bir bot veya feribot seferi olabilir. Bu hizmeti, acente sitemiz aracılığıyla sunabiliyoruz.”

Şirket, rezervasyon başına ortalama 5 ile 10 sterlin olmak üzere ve bu bedelin artabilmesi potansiyeliyle, site üzerinden %50 komisyon payı sunuyor.

Davies, sitenin geçtiğimiz yıl global rezervasyonlarda %35’lik bir büyüme kaydetmesinin ardından şirketin acentelerle daha yakın bir biçimde çalışmak istediğini belirtti ve ekledi:

“Elimizdeki imkanları azami seviyede kullanabilmek ve her yıl büyümemizi sağlamak için 50 kişiyi aramıza katmak istiyoruz. Şu anda 100 personelimiz bulunuyor. Bir noktada, tüketicilerimizin yanı sıra acentelerimize odaklanacak bir ekibe sahip olacağız.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe