Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

CWT, Amadeus NDC (X) programının ilk uygulayıcısı ve aktif üyesi oldu.

CWT, NDC içeriğini kendi iç sistemleri üzerinden test etmek için Amadeus’un yeni dağıtım yeteneği (NDC) etkinleştirilmiş seyahat API’sini (uygulama programlama arayüzü) kullanıyor.

CWT, NDC içeriğini mevcut seyahat seçenekleriyle birlikte kullanmak için NDC özellikli Amadeus Selling Platform Connect masaüstü çözümünü kullanacak. NDC hazır çözümlerinin kullanılması seyahat deneyimini geliştirecek ve CWT’nin B2B4E (çalışanlar için işletmeden işletmeye) stratejik yaklaşımına katkıda bulunacaktır.

“Kritik rol”

Ek olarak, küresel büyümesini arttırmaya devam etmek için, CWT Amadeus cytric seyahat çözümünün daha fazla pazara açılımını arttırdı ve CWT’nin tüm rezervasyonların kurumsal ve yerel seyahat politikası dahilinde olmasını sağlayan özelleştirme seçenekleri sunmasını sağladı ve koordineli onayları kolaylaştırdı.

Küresel Seyahat Yönetimi Şirketleri (Tmcs) ve Amadeus Kıta Amerikası İşletme Seyahat Acenteleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Ilia Kostov; “CWT’nin olumlu bir seyahat deneyimi yaratma tutkusunu paylaşıyoruz ve teknolojinin en önemli unsur olduğuna inanıyoruz” dedi.

CWT Küresel Ağ Ve Teknoloji Ortaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Vince Chirico; “Müşterilerimiz, yolcularının mümkün olan en iyi deneyime sahip olmasını sağlamak için bize güveniyor ve teknoloji bu vaadi sağlamada kritik bir rol oynuyor” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz