Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Çalışanlar için işletmeler arası (B2B4E) seyahat yönetimi platformu Carlson Wagonlit (CWT), küresel seyahat yönetimi platformu olan myCWT üzerinde web tabanlı uçuş rezervasyonu yeteneklerini tanıttı.

Seyahat eden çalışanlar, şirketlerinin seçtiği çevrimiçi rezervasyon sağlayıcısını kullanmanın yanı sıra artık CWT’nin kurumsal seyahatler için web, mobil, e-posta, telefon ve mesajlaşma da dahil olmak üzere servis ve rezervasyon kanallarından herhangi biri aracılığıyla uçuş ve otel rezervasyonu yaptırabilirler.

CWT gezgin deneyim yöneticisi Niklas Andreen; “Müşterilerimizin çalışanlarının seyahat deneyimini zenginleştirmek ve üç temel marka vaadimizi yerine getirmek için arayışımızda bir başka kilometre taşı daha var – seyahatleri basitleştirin, olanakların önünü açın ve birlikte ilerleyin. Müşterilerimiz, Çevrimiçi Seyahat Acenteleri tarafından sunulanlara benzer ancak politika içinde olmanın faydalarıyla tamamlayıcı bir rezervasyon deneyimi istedi. Bunu hem hızlı hem de kolay bir rezervasyon seçeneğiyle teslim ettik. ”

“Gezgin deneyimini geliştirmek”

On bir müşteriyle yapılan dört aylık yoğun beta testi sırasında bu yeni teklif, daha önce karşılanmamış bir ihtiyacı açıkça karşılayan mükemmel bir çekim elde etti. Gezginlerin tüm kanallar üzerinden hava ve otel rezervasyonu yapabildiği ve yeni 7/24 mesajlaşma servisine erişebildiği pilot aşamada, myCWT uygulaması ve web kanalları kullanılarak yapılan dijital işlemlerin yüzdesi çift haneli rakamlara sıçradı.

Web tabanlı uçuş rezervasyonlarının başlatılması, CWT’nin 2020 yılında gezgin deneyimini geliştirmek için uygulamaya karar verdiği birçok platform geliştirmesinden biri. Başlangıç olarak, 25 ülkede 13 dilde kullanılabilir ve 2020 boyunca aşamalar halinde CWT müşterilerine sunulacak.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz