Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fransa merkezli şehirlerarası yolculuklarda araç paylaşımıyla tasarruf etmek isteyen kullanıcılara önemli bir hizmet sunan paylaşımlı araç girişimi BlaBlaCar, Türkiye operasyonunu geçici olarak kapattığını CEO’su Nicolas Brusson’un kullanıcılara yolladığı mail ile duyurdu.

Sevgili Üyelerimiz,

COVID-19 Pandemisinin ardından, seyahat etmemenizi ve güvende olmak için evde kalmanızı şiddetle tavsiye ettik. Birçoğunuz yaptınız ve bunun için size teşekkür ediyoruz.

Krizin kötüleşmesiyle birlikte COVID-19’un yayılması ve üye topluluğumuzun korunması için mücadelemizde bir adım daha ileri gitmeyi seçtik. 31 Mart Salı 19:00 itibariyle bir sonraki duyuruya kadar platformumuzu olağanüstü bir şekilde kapatacağız.

Önceliğimiz, topluluğumuzu korumak ve virüsün yayılmasını önlemektir. Bugün BlaBlaCar’ın dayanışma çağrısı yolculuğunuzu paylaşmanız değil, güvende olmanız için, siz Türkiye’deki üyelerimizden evde kalmanızı istemektir. COVID-19’un yayılmasını engellemenin tek etkili yolu evde kalmaktır.

Umuyorum ki yakın zamanda, tekrar toplulukla bağlantı kurmak istediğinizde ve normal yaşamlarımıza geri döndüğümüzde, topluluğu yeniden canlandırmaya sizi davet edeceğiz.

Bu arada hayat kurtarın, evde kalın.

Nicolas Brusson
BlaBlaCar Kurucu Ortağı ve CEO

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz