Cottages.com Ağustos Ayı Resmi Tatil Rakamlarıyla Rezervasyon Rekoru Kırdı

Cottages.com, İngiltere’de Ağustos ayı resmi tatilinde Birleşik Krallık’taki tatil mülkleri için en yüksek kayıt sayısına ulaştı.

2018 öncesinde 2000’den fazla mülk –rekor sayı- tatil şirketinin rezervasyonlarına eklendi.

Lancashire merkezli firma İngiliz Seyahat Ödülü’ne (British Travel Award) En İyi İngiltere Tatil Evi/Kendin Pişir Kendin Ye Tatil Rezervasyon Şirketi kategorisine aday gösterildi.

Üç aşamalı dönüm noktasını tamamlamak için şirket, aynı zamanda Müşteri Seçimi (Customer Choice) ödüllerini almış olan rekor seviyedeki mevcut mülk sahiplerini de kutluyor.

Cottages.com’dan Simon Law “İşbirliği içinde çalıştığımız ekibimiz ve mülk sahipleri ağıyla gurur duyuyoruz. Birleşik Krallık turizmi açısından 2017 fantastik bir yıl oldu. Bu cottages.com’un bugüne kadar hiç olmadığı kadar tatil mülkü rezervasyonu almış olmasından hatta Birleşik krallıktaki diğer yazlık ev kiralama markalarından da açıkça görülüyor” diye belirtti.

İngiliz Seyahat Ödülü (BTA) adaylığımız da mükâfatımız oldu ve müşterilerimiz tarafından bu şekilde tanınmak fantastik bir başarı”.

BTA kazananları 29 Kasım’da gala yemeğinde açıklanacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!