Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Continental ve Avis Anahtarsız Giriş Cihazı İçin İş Birliği Yaptı

Araç kiralayan müşteriler, artık araçları kilitleme/açma ve araç çalıştırma eylemlerini bir mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilecek

© by psfk.com

Continental ve Avis yaptığı işbirliği ile araç kiralayan müşterilerinin telefonlarını anahtarsız giriş cihazlarına dönüştürecek.

Araç kiralama şirketi Avis Budget Group ve otomobil üretim şirketi Continental, ABD’deki Kansas City bölgesinndeki gezginlerin anahtarsız giriş ve araç çalıştırma olanaklarını kapsayan bir mobil deneyimi test edebilmelerini sağlamak için işbirliğine vardı. Avis Araç Kiralama şirketinin filosundaki seçili araçlara artık, Continental’ın Hizmet Olarak Anahtar (Key-as-a-service) teknolojisi yerleştirilmiş bulunuyor. Müşteriler, kiraladıkları araçları kilitlemek veya bu araçların kilitlerini açmak ve motoru çalıştırmak için Avis’in mobil uygulamasını kullanabiliyor.

Söz konusu ortaklık hamlesi, gelecekte tamamen anahtarsız araç kiralama hizmetinin yolunu yaparak müşterilere daha fazla kolaylık ve kişiselleştirme sunarken, şirketlere ise kendi ürünlerini yeni pazarlara sürme girişimlerini hızlandırma olanağı sağlıyor.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.