Çok Amaçlı Deri Sırt Çantası, Chivote 0

İşlevselliği moda ile buluşturan aksesuarlar bir hayli rağbet görüyor ve Chivote’un çok amaçlı sırt çantası da işlevsellik ile modanın muhteşem bir karışımı.

Çok amaçlı deri sırt çantalarının üç renk alternatifi bulunuyor — taba rengi, siyah ve taba rengi detayları bulunan beyaz. Üç farklı boyutu bulunan bu çantaların yerden kazanmanızı sağlayacak özellikleri de var. Kapağı seyahat ederken kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarınızı rahatça yerleştirebilmeniz için tıpkı bir bavul gibi 180 derece açılabiliyor. Çantanızı en konforlu şekilde taşımanızı sağlayacak köpük dolgulu askıları bulunuyor ve askıları ayarlayarak sırt çantanızı kol çantası haline getirebiliyorsunuz. Bu çantanın en sıra dışı özelliği, dış yüzünün değiştirilebiliyor oluşu – yalnızca çantanızın iç ve dış yüzeylerini tersyüz ederek dış görünüşünü değiştirebiliyorsunuz.

2Face Pack By Chivote Redrum Nubuck Black Versions With Front Back And Inside Views
2Face Pack By Chivote Redrum Nubuck Black Versions With Front Back And Inside Views

Çok amaçlı sırt çantaları işte, seyahatte ve geri kalan aktivitelerde kullanılmak için birebir. Her iki cinsin kullanımı için üretilen bu sırt çantaları oldukça kaliteli ve çantanızı yerleştirirken yerden tasarruf etmenizi sağlayacak muhteşem özelliklere sahip.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe