Changi Airport Dünya’nın En İyisi Seçildi 0

Havayolları ve havalimanlarına yönelik yaptığı geniş çaplı çalışmalarla bilinen Skytrax şirketi, 2016 yılının en iyi havalimanlarını belirledi, Singapur Changi Havalimanı üst üste dördüncü kez dünyanın en iyi havalimanı seçildi.

Günaydoğu Asya’da önde gelen en önemli aktarma noktalarından biri olan Singapur Changi Havaalanı, Almanya’nın Köln şehrinde milyonlarca yolcunun oylarıyla üst üste dördüncü kez dünyanın en iyi havalimanı seçildi.

Changi Grubu CEO’su Lee Seow açıklamasında, “Elde edilen bu başarı Changi Havalimanı çalışanlarının olağanüstü çabaları sayesindedir. Biz yolcuların rahatı ve güvenliği için en yüksek seviyede çaba gösteriyoruz. Bu ödülü dört kez almalarının kendilerini çok mutlu ettiğini, mükemmel servislerine çıtayı daha da yükselteceğiz ” dedi.

Skytrax’in listesine göre en iyi 10 havalimanı listesinde Changi Havalimanı zirvede yer alırken, onu Güney Kore Incheon International Airport, Münih, Tokyo ve Hong Kong Havalimanları izledi. Dünyanın en iyi 10 havalimanı arasına Amerika’dan hiçbir havalimanı yer almadı. Istanbul Büyük Havaalanı bittiğinde ise listede görebileceğimizi umuyoruz.

2016’nın en iyi havalimanları

1. Singapore Changi Airport

2. Incheon International Airport (Güney Kore)

3. Münih Airport (Almanya)

4. Tokyo International Airport Haneda

5. Hong Kong International Airport

6. Chubu Centrair International Airport (Nagoya, Japonya)

7. Zürih Airport (İsviçre)

8. Londra Heathrow Airport

9. Kansai International Airport (Osaka, Japonya)

10. Hamad International Airport (Doha, Katar)

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.