Carlson Wagonlit Travel, Dijital Dönüşümünden Bir Yıl Sonra Büyüme Yakaladı 0

Küresel iş seyahati şirketi Carlson Wagonlit Travel, yıllık gelirlerini yaklaşık % 2’lik bir artışla 1.4 milyar dolara yükseltti ve 2016 seviyesinin üzerinde 1,7 milyar dolarlık yeni satış sözleşmesi imzaladı.

Teknolojiye yapılan yatırım% 61 büyüyerek toplam işlemler% 1,5 artışla 60 milyon dolara ulaştı. Güçlü 2017 finansal performansı, Asya Pasifik ve Amerika bölgelerindeki “bilhassa güçlü büyüme” ile ilişkilendirildi.

Otel dağıtım platformu RoomIt’in tanıtımı, otel gelirlerinde ise % 13 oranında artış sağladı.

Ayrıca, kişiye özel seyahat rezervasyon portalı myCWT’nin, CWT tarafından sahip olunan ve işletilen tek bir bağımsız platform üzerine aktarıldığını görüldü.

Bu hamle, yeni ürünlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde teslim edilmesine ve müşterilere daha iyi hizmet ve daha fazla yenilik sağlanmasına olanak veren CWT 3.0’ın bir parçası. CWT Başkanı ve CEO’su Kurt Ekert, “2017 yılı dijital dönüşüm stratejimizin ( CWT 3.0) rakamsal olarak beslemeye başladığı yıldı.

“Tüm kanallarda teknoloji odaklı, tüketici sınıfı bir deneyim sunmak ve yüksek büyüme gösteren bir otel dağıtım işi kurmak üzerine odaklanmış durumdayız. 2017 sonuçlarımız stratejimizin işe yaradığını gösteriyor” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.