Bu Seyahat Servisi Yola Tek Çıkan Kadınların Güvenilir Konaklama Yerleri Bulmasına Yardım Ediyor

Esin Kaynağı Airbnb Olan Overnight Seyahat Eden Kişilerin Güvenebileceği Evler Bulmasına Yardım Etmeye Odaklanmış Bir Seyahat Servisi!

Ekonomik paylaşımlar seyahatleri daha makul fiyatlı hale getirmiş olsa da inkar edilemez riskler içerdiğide bir gerçek. Zira, şirketler konaklama hizmeti verecek kişilerin kim olduklarına dair oldukça sınırlı kontrol ve bilgiye sahip.

Overnight ise Airbnb‘ye benzer bir uygulama ile güvenlik kaygılarına işaret ederek turistlerin güvenilir evler bulunabilmesini sağlıyor. Kendilerini ‘arkadaş topluluğunuzun’ bir parçası olarak lanse eden Overnight ev rezervasyon sistemi yalnızca kimliği doğrulanmış kişilerin ağlarındaki insanlarla bağlantı kurmalarına izin veriyor.

Asıl hedef grup ise kadınlar. Girls Love Travel ile birlikte özellikle kadınların kendilerini güvende hissedebilecekleri evler bulabilmesi sağlanıyor.

Ev sahipleri ise evlerini sadece arkadaş çevrelerine mi yoksa Overnight topluluğundaki herkese mi açık hale getirmek istedikleri opsiyonu ile birlikte listeleleri üzerinde detaylı kontrol hakkına sahip oluyor.

Girls Love Travel‘ın Facebook grubu ile birlikte çalışan Overnight yalnız seyahat eden kadınların güvenlik kaygılarını en aza indirgeyerek güvenilir yerler bulmalarını mümkün kılıyor. Grup, kaynak, bilgi ve destek bulmak için diğer kadın gezginlerle bağlantı kurmak isteyen 405.000’den fazla kadından oluşuyor. 

Grubun üyeleri, çoğu gruptaki kişiler tarafından hazırlanan Overnight üzerindeki konaklama listelerden seçim yaptıkları takdirde gecelik rezervasyonlar için % 30 ile % 80 arasında bir indirim kazanma şansına erişebiliyor!! 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!