Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Bu Oyunda Kendi Metro Sisteminizi İnşa Edin

Mini Metro, kentlerde raylı sistemleri kullanan bireylerin akışını basitleştirilmiş görsellerle simüle ederek, size tamamen fonksiyonel olan kendi transit ağınızı kurma olanağı sunuyor

Mini Metro, size 13 farklı şehirde kendi yeraltı metro sisteminizi yaratma şansı veren, etkileyici bir şekilde tasarlanmış bir mobil oyun. Oyuna, sadece birkaç metro istasyonunu renkli çizgilerle birbirine bağlayarak başlayın. Oyun ilerledikçe yeni istasyonlar ortaya çıkıyor ve yolcular ile istasyonların sayısı arttıkça oyun daha da karmaşık bir hal alıyor. Oyun, istasyonlar kalabalıklaştıkça daha heyecanlı bir hal alabiliyor olsa da, trenlerin sanal yolcuları taşımasını izlemek tuhaf bir biçimde huzur verici bir özellik taşıyor.

Oyun mobil cihazlardan önce PC platformu için çıkış yaptı, ancak akıllı telefonların dokun ve sürükle arayüzü, tren hatlarını düzenlemek için en mükemmel yolu sunuyor. Kahire, Paris ya da New York gibi şehirlerde metro sistemleri kurabilme seçeneğine sahipsiniz – her bir harita, kendisini diğerlerinden farklı kılan ayırt edici karakteristiklere sahip: örneğin, oyunda yer alan Osaka şehri, çok sayıdaki yolcusu için yüksek hızlı sürat trenlerini kullanma şansı sunuyor.

mini-metro-includes

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.