Bu Havalimanı, Gezginlere Uçuşlarından Önce Film İndirme Olanağı Sunuyor

GMR Haydarabad Uluslararası Havalimanı Limited (GHIAL) şirketi, kısa bir süre önce genç bir şirket olan Fropcorn ile, gezginlerin, uçuşlarını bekledikleri sırada hoş vakit geçirmelerini sağlamak için tasarlanan bir havalimanı içi eğlence girişimini hayata geçirmek amacıyla ortaklık kurdu. Havayolu ulaşımının artan biçimde tüketicilerin erişebileceği bir konuma gelmesiyle, gezginlere, havalimanlarında geçirdikleri zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri için yardımcı olan servislere yönelik artan bir talep bulunuyor.

GHIAL’in havalimanı içi eğlence sistemi, iç hatlar terminalinde yer alan güvenlik alanının yakınında bulunan, özel bir WiFi erişim noktası içeriyor. Fropcorn mobil uygulamasını indirmiş olan kullanıcılar, daha sonra pek çok dilde yüzlerce popüler film içeren bir arşive erişmek için bu erişim noktasına bağlanabiliyor. Bu filmler dakikalar içerisinde satın alınabiliyor ve indirilebiliyor. Böylece kullanıcılar, uçuşlarını beklerken ve hatta uçuşları sırasında filmlerinin tadını çıkarabiliyor.

Bu yeni mobil uygulama, son varanda havalimanı deneyimini, yolcular için, onlara ilave eğlence seçenekleri sunarak daha hoş bir hale getirmeye yardımcı oluyor.

Kapak Görseli: Architecture Norway

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!