Bu Etkileşimli Hikayeler, Yolcuların Kaygılarını Gideriyor 0

Havaalanları, özellikle New York City’deki LaGuardia Deniz Terminali gibi yoğun terminaller çeşitli nedenlerle gezginler için çok stresli yerler olabilir.

Bu nedenle LaGuardia Deniz Terminali, hem yolcuları eğlendirmek hem de gerginliklerini hafifletmek üzere bir sanat programı oluşturmak için Landing Pages ile işbirliği yaptı.

Program yaratıcı olsa da, aynı zamanda oldukça basit: Yolculuğu öncesinde gezginler, kendi mobil cihazlarından kısa hikayelerinden birini istemek için Landing Pages kioskunu ziyaret ediyor. Onlar uçuşlarını gerçekleştirirken, yazarlar Lexie Smith ve Gideon Jacobs, yolculara sunulan bir hikaye üretiyorlar. Hikayenin uzunluğu, uçuşun uzunluğuna bağlı olarak değişebilir.

Hikayeler, şiir, kurgu ya da illüstrasyon gibi farklı biçimlerde ortaya çıkıyor ve yazarlar hava yolculuğunun çılgın ortamına huzur ve eğlencenin getirmelerine yardımcı olmak için bilgilendiriliyor. LaGuardia, bu hikayeleri yolcularına sunarak, tüketici deneyimini iyileştirmek üzere sanatı kullanmayı ve gelen hikayenin okunması beklentisiyle uçuş kaygısını değiştirmeyi umuyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.