Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

British Airways, uzun mesafeli uçaklarından bazılarında, yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı başlatı; şu anda 3 tane uçak hizmette.

British Airways, uzun mesafeli uçaklarının 118’inde gelecek Wi-Fi hizmeti getireceğini açıkladı. Bu hizmetin 2 yıl içerisine tamamlanması bekleniyor.

Yolcular, uçağa bindikten sonra koltuklarından kalkabileceklerine ya da Wi-Fi’ye bağlanabileceklerine dahil anons duyacaklar. British Airways, son nesil teknolojiyi kullanarak yolcularına yüksek hızlı bant genişliği sağlayacak ve uçaklar yaklaşık 10,000 kilometreyi geçtiğinde, kalkıştan yaklaşık on dakika sonra misafirlerine internete hizmeti sunacak.

Portal, müşterilerin çeşitli cihazlara bağlanmasına olanak tanıyan Apple, Android ve Windows‘un en yeni işletim sistemleri ile çalışacak.

Müşteriler, internette sörf, sosyal medya ve WhatsApp‘ı destekleyen ‘Gözat’ paketi veya müzik ve eğlence akışını en iyi çevrimiçi içerikten destekleyen ‘Akış’ paketini içeren iki ücretli Wi-Fi paketi arasından seçim yapabilecekler. Ayrıca Netflix paketi de bulunacak. Paketler bir saat, dört saat veya tam uçuş için satın alınabilecek.

 

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz