Bravofly, Türkçe Sitesini Kapatarak Türkiye Pazarından Çekildi.

Lastminute.com group bünyesinde 35 ülkede hizmet veren İtalya merkezli Bravofly, Türkçe sitesini kapattı.

35 ülkede her yıl 10 milyondan fazla müşteriye hizmet veren Bravofly 2014 yılından itibaren Türkçe sitesinde Türk müşterilerine hizmet veriyordu. Son zamanlardaki Skyscanner ve Momondo aramalarında da çıkmayan firma dün itibari ile Türkçe sitesini kapatarak İngilizce sitesine yönlendirmeye başladı.

“Bravofly.com.tr internet sitesine artık ulaşılamaz.

Ancak aynı uçuş detaylarını bulabileceğiniz, Uluslararası internet sitemiz Bravofly.com internet adresinden uçuş rezervasyonlarınızı yapmaya devam edebilirsiniz! Mevcut rezervasyonlarınız ile ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde, size yardım etmekten memnun olacak Müşteri Hizmetlerimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Mevcut rezervasyonlarınızla ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde, Müşteri Hizmetlerimiz ile aşağıdaki numaradan iletişime geçebilirsiniz:
+39 0423 402040(Pazartesi – Cuma, 11:00 – 20:00 Ankara saati, Ücret: Kredi kartıyla ödeme €6.10/ arama başına vergi dahil, Sadece Mastercard ve Visa kabul edilir)”

Bravofly’a Ait Şikayet Var Sitesinde de Birçok Şikayet Birikmişti.

Şikayet bankası olan Sikayetvar.com üzerinden yaptığımız aramalarda ise Bravofly‘a ait son 1 yıllık verilerde 18 şikayet varken bunların yalnızca 1 tanesinin yanıtlandığı görülüyor.

Türkçe sitesine giren ziyaretçileri yukarıdaki not ile karşılayan firmanın önümüzdeki dönemde neden böyle bir çekilme yaptığını takip ederek sizlere bildiriyor olacağız.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!