Borajet’ten Yaz Sezonu Mykonos Uçak Bileti 0

Borajet, 2008′den beri hizmet hayatını sürdüren, Türkiye’nin en genç düşük ücretli havayolu şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bora Jet, özellikle İstanbul Sabiha Gökçen merkezli seferleri ile tanınıyor. Özellikle yolcularına sunduğu uygun fiyatlı uçak bileti ve kaliteli uçak seferleri konusunda takdir toplayan Bora Jet, Türkiye’de ve Avrupa’da çeşitli destinasyonlara seferler düzenlemektedir.

Her yaz döneminde çeşitli yaz destinasyonlarına seferlerini sürdüren Bora Jet, özellikle Gökçeada ve Edremit seferleri ile dikkatleri çeken bir havayolu şirketidir. Enteresan destinasyonları arasında Mykonos Adası’nı da bulunduran Borajet, indirimli uçak bileti fırsatları ile yolcularının yüzünü güldürmektedir. Borajet ayrıca Türkiye’nin de büyük şehirlerine seferler düzenler. Son olarak Borajet Van’dan Kayseri, Trabzon ve Gaziantep Destinasyonlarına Seferlere Başlıyor haberi ile ilgi toplayan Borajet, 2013 yaz sezonunu açtığını açıkladı.

Borajet, yaz boyunca İstanbul ve Ankara’dan Edremit’e ve İstanbul’dan Mykonos’a seferler düzenleyecek. Gidiş dönüş olarak düzenlenecek olan bu seferlerin sezon sonuna kadar sürmesi planlanıyor.

PERŞEMBE İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) MYKONOS 15:30
PERŞEMBE MYKONOS İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) 18:15
PAZAR İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) MYKONOS 16:00
PAZAR MYKONOS İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) 18:45

BORA JET 

Borajet, 2008 yılında İstanbul’da kuruldu. Henüz beş yaşında olan Borajet, Türkiye’nin en genç ve en yeni havayolu şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bora Jet’in ana merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’nda bulunmaktadır. 2008′den beri özellikle düşük ücretli havayolu şirketleri arasında öne çıkan ve kaliteli hizmeti ile sevilen bir havayolu şirketi olmayı başaran Borajet, özellikle başka şirketlerin düzenlemediği destinasyonlara seferler düzenlemesi ile tanınıyor.

BoraJet, düzenlediği uçak seferlerinde çoğunlukla küçük gövdeli uçaklar kullanmaktadır. Öte yandan Borajet’in esas amacı bölgesel taşımacılıkta uzmanlaşmaktır. Bu bağlamda Bora Jet, 2010 yılından beri UBSHGM’nin (Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü) verdiği özel izin ile Türkiye’de dolmuş uçak seferleri düzenleyen ilk havayolu şirketi olma özelliğini kazanmıştır. Bu bakımdan da diğer havayolu şirketleri arasında özel bir yere sahiptir.

Bora Jet Türkiye’de İstanbul, Balıkesir, Van, Gaziantep, Tekirdağ, Sivas, Ankara, Tokat, Çanakkale, Kayseri, Bursa, Alanya, Bodrum, Kocaeli, Siirt, Zonguldak, Trabzon, Kahramanmaraş, Adıyaman, Gökçeada ve Antalya gibi özel bölgeler ve şehirler arasında uçak seferleri düzenlemektedir.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe