Booking.com’un Yeni Seyahat Acentası Portalı Açıldı.

Booking.com for Travel Agents‘ adındaki portal, sektördeki profesyonellerin rezervasyonları booking.com üzerinden yapabilmelerini sağlıyor.

Yeni portal, şirketin varolan Affiliate Partner (Satış Ortakları) programının bir devamı niteliğinde olmasına ek olarak ‘Booking.com for Business’ için geliştirilen teknoloji ve altyapıyı daha da genişletiyor. Platforma katılan seyahat acenteleri, tüm Booking.com satış ortaklarının sahip olduğu imkanlardan yararlanma konusunda hak sahibi olacaklar.

Şirketin Küresel Ortaklıklar Kıdemli Müdürü Bryan Batista, Booking.com aracılığıyla müşterileri için rezervasyonları düzenleyen seyahat acenteleri sayısında artışla karşılaştık, diye konuştu.

booking-com-seyahat-temsilcilerine-kaydolma

Batista, “Seyahat acentelerine, Booking.com’da sevdikleri seçenek, çeşitlilik ve kusursuz deneyimin yanısıra kolayca rezervasyon yapabilmeleri için gereken ayrıcalıklı özellikleri olan sadece onlar için tasarlanmış bir platform sunmaktan çok memnunuz. Platformda yenilikler yapmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz ve ilerleyen aylarda portala daha yararlı özellikler ve işlevler eklemeye söz veriyoruz.” diye ekledi.

Portal ayrıca bireysel rezervasyonları takip eden seyahat acentelerine yardımcı olan ve zamana göre değişen kazançlarının analizini sunan, kullanıcıya özel ayarlanabilen raporlar için bir sekme de içeriyor.

Booking.com envanterine kayıtlı 227 ülkede yaklaşık 96.000 farklı destinasyonda 1 milyondan fazla konaklama seçeneği bulunuyor. Dünya genelindeki bu konaklama seçenekleri,5 yıldızlı otellerden, evlere, dairelere, hatta iglo ve ağaç evlere kadar uzanıyor.

Kayıtlı ve lisanslı seyahat acenteleri http://www.booking.com/travel-agents/index.tr.html adresinden daha fazla bilgi alabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!