Booking.com Üçüncü Booking Heroes Yarışmasını Başlattı

Booking.com, müşterilerini seyahatlerini unutulmaz kılan bir konaklama tedarikçisine dair hikayesini anlatmaya davet eden üçüncü Booking Heroes (rezervasyon kahramanları) yarışmasını başlattığını duyurdu.

Booking Heroes yarışması, konuklarına kafalarını dinleyecekleri bir yerden çok daha fazlasını ve üstün konaklama olanakları sunan tedarikçileri destekliyor. Müşteriler, hikayelerini paylaşarak, hem kendileri hem de seçilecek şampiyonlar için 25.000 € tutarında Booking.com seyahat kredisi kazanma şansı elde edebilirler.

Aday göstermek ve yarışmaya katılmak için, Booking.com müşterilerinin 25 Kasım 2019 tarihine kadar kendi hikayelerini Facebook ya da Instagram aracılığı ile aşağıdaki talimatları takip ederek paylaşmaları gerekiyor:

  1. Booking.com gezisinde kaldıkları yer,
  2. Rezervasyon Kahramanının mülkteki rolü,
  3. Rezervasyon Kahramanlarının beklenenin ötesinde olan şeyi nasıl gerçekleştirdiği,
  4. Hashtag #BookingHero ve #contest ve Instagrampaylaşımı ise, hesabın “herkese açık” olarak ayarlandığından ve @bookingcom etiketinin olduğundan emin olun.

Önümüzdeki haftalarda, Booking.com benzersiz ve unutulmaz seyahat deneyimleri sunan konaklama sağlayıcılarının en istisnai hikayelerini seçecek ve olağanüstü bir Rezervasyon Kahramanı ile kendilerini aday gösteren müşterilerin her biri Booking.com’da harcayacakları 25.000 € seyahat kredisi kazanacak. İkinci şeçilenler ve aday gösteren müşterilerin her biri ise 5 bin € kazanacak.

Kıdemli Müdür Yardımcısı ve Pazarlama Direktörü Arjan Dijk; “Booking.com’da, bir eyahate çıkmanın sadece bir konaklamadan çok daha fazlası olduğunu ve yol boyunca tanıştığınız kişilerin unutulmaz bir deneyim yaratma noktasında bütünsel olduğunu biliyoruz. Bu yarışmayla paylaşılan inanılmaz öykülerden ilham alıyorum ve ortaklarımızın misafirlerine olağanüstü deneyimler sunmak için yaptıkları çalışmalarla büyük gurur duyuyorum. Ağırlamayı en doğru haliyle temsil ediyorlar ve bir sonraki Rezervasyon Kahramanlarımızın kim olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum ” dedi.

Geçen yılın Rezervasyon Kahramanları’nın hikayelerini izleyin:

Jim gece yarısı hastaneye kaldırıldığı zaman karısı Kim ne yapacağını bilmiyordu. Ama şanslıydılar. B & B sahipleri Corrado ve Angela, onları aile üyeleri gibi sahiplendi ve çiftin tek başına korkularıyla yüzleşmediğinden emin oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZFZXPE_bc40

Düğününden önceki gece, Charissa aniden bu özel gün için daha fazlasını istediğine karar verdi; fakat bir şeyleri değiştirmek için çok geç değil miydi? Resepsiyonistler Faith ve Ferister’ın başka fikirleri vardı.

https://www.youtube.com/watch?v=lQQdAWEfsgo

Yeni Zelanda’ya tatile çıktıklarında, Emily ve Fred, yeni bebeklerini ilk Noel’inde yurtdışına götürmekle yanlış yaptıklarına dair endişe duyuyorlardı. Ama apartman sahibi Sarah hatırlanması gereken bir Noel olduğundan emin olmalarını sağladı.

https://www.youtube.com/watch?v=LWDByTYOypE

Booking.com, 25 Kasım 2019’a kadar Facebook ve Instagram üzerinden aday göstermeyi kabul ediyor. Kazananlar 2020 başlarında açıklanacak.

Daha fazla bilgi ve tüm rekabet şartları ve koşulları için lütfen https://hero.booking.com/ adresini ziyaret edin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!