Booking.com, 2020’de Sürdürülebilir Konaklamaya Destek Vermek için Booking Booster Programı Başvuruların Başladığını Duyurdu

Herkesin dünyayı deneyimlemesini kolaylaştırma misyonuyla Booking.com, 2020 Booking Booster programı için sürdürülebilir seyahat çözümlerini desteklemek üzere başvuruların başladığını duyurdu.

Önceki üç yılın başarısının ardından, 2020’deki dördünü program yalnızca sürdürülebilir konaklama konusuna odaklanacak.

Daha sürdürülebilir bir hale gelmek için çözümler keşfetmek üzere girişimleri, sosyal girişimleri, kar amacı gütmeyen organizasyonları ve her türlü konaklama yerini doğrudan bir araya getirecek olan 2020 programı aracılığıyla, konaklama tesisleri de dahil olmak üzere yenilikçi ürün ve hizmetlere sahip katılımcılar, şirketin 22 Milyon Hong Kong Doları tutarındaki (3,4 milyon ABD Doları) fonundan hibe elde etme fırsatına sahip olacaklar.

Booking.com Strateji Ve Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcısı Rob Ransom; “2020 Booking Booster programı ile konaklama ortaklarımızın daha sürdürülebilir uygulamaları benimsemelerine yardımcı olan yenilikçi çözümleri desteklemekten heyecan duyuyoruz. Bu sadece müşterilerimizin istediği bir şey değilİ fakat aynı zamanda ortaklarımızın da isteği” dedi.

Bu programın yanı sıra, Travalyst gibi diğer kamu girişimleriyle birlikte, Booking.com çalışanların dünya çapındaki destinasyonları iyileştirmeye yardımcı olan projelerde yerel kuruluşlarla uzun zamandır ortak oldukları bir iç gönüllü programı da mevcut.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!