BlaBlaCar’la, Bedava Festival Bileti Kazanma Şansını Yakala

Müzik dolu bir Ağustos’a hazır mısın? Ağustos, BlaBlaCar’da festival ayı… Türkiye’nin en büyük rock müzik festivali Zeytinli Rock Festivali’ne ve dünyanın en büyük müzik festivallerinden biri olan Sziget’e bilet kazanma şansını yakalayabilirsin.

Müziğini seç, profilini doldur, festival biletini kazan!

“Müziğini seç, festival bileti kazan” anketine tıkla müzik tercihlerini seç, ankete katılan 10. 20. 50. 100. 150. 200. kişiden biri ol, festival biletini kazan!

Ankete katıldıktan sonra, profil bilgilerinin eksik olmadığına emin ol! BlaBlaCar üyesiysen profiline gidip bilgilerini doğrulayabilir ve eksik bilgilerini tamamlayabilirsin.

Telefon numaranı ve e-posta adresini doğrula, fotoğrafın yüklü değilse ekle. Konuşkanlık seviyen, sigara içme durumun gibi tercihlerini belirleyebilirsin. Sürücüysen aracının modelin eklemeyi, yolcuysan da “aracım yok” olarak belirtmeyi unutma!

Ben henüz BlaBlaCar üyesi değilim diyorsan, hemen BlaBlaCar’a üye olabilir, profil bilgilerini tamamlayıp, “Müziğini seç, festival bileti kazan” anketimize katılarak sen de festival bileti kazanabilirsin.

BlaBlaCar’da Festival Ayı

BlaBlaCar’ın sponsor olduğu, 20-23 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan Zeytinli Rock Festivali, yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Teoman, Şebnem Ferah, Duman ve Pentagram gibi Türkiye’de rock müziğin en sevilen isimlerinin yanı sıra daha bir çok ismin ve farklı etkinliğin yer alacağı festivale bedava bilet kazanma fırsatını kaçırma.

 

10-17 Ağustos tarihlerinde Avrupa’nın kalbinde, Budapeşte’de düzenlenecek dünyanın en büyük rock festivallerinden biri olan Sziget Festivali’ne 7 günlük kombine bilet kazanabilirsin. Bu yıl Sziget’te kimler mi var? Robbie Williams, Asaf Avidan, Kings of Leon, Avicii, Florence and the Machine isimlerden sadece bazıları… daha fazlası festival alanında seni bekliyor.

Festival alanlarındaki BlaBlaCar çadırlarında BlaBlaCar ekipleriyle tanışıp eğlenceli aktivitelere katılabileceğini de hatırlatırız

Şimdiden iyi eğlenceler!

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!