Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Online mecralarda yer almak isteyen ve transfer hizmeti veren firmalarla hizmet almak isteyen yolcuları bir araya getiren bir pazar yeri olarak tanımlanan Bitransfer,  İstanbul’un deniz ulaşımına ve trafik sorununun çözümüne katkıda bulunan İDO arasında yapılan anlaşma ile firmalar İstanbul’dan ve Bursa’dan Uludağ’a ulaşımınızı kolay, hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için 27 Şubat-12 Mart tarihleri arasında Güzelyalı İDO ve Yalova İDO iskelelerinden Uludağ’a VIP transfer‘i %35 indirimli olarak sunacaklar.

8 Yıllık tecrübe ile yoğurulmuş bitransfer.com portföyünde 500’ün üzerinde araç bulunuyor. Şimdiye kadar 1350’nin üzerinde bireysel ve 30’a yakın kurumsal müşterisine hizmet veren girişim bu anlaşma ile atağa kalkmayı planlıyor.

Uludağ Transferi Nasıl Sağlanacak?

Kişi ve valiz sayısına göre Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Crafter, Opel Insignia veya Ford Focus araçlarından istediğinizi seçebilirsiniz. Belirttiğiniz tarihte, saatte ve yerde sizi bekleyen şoförler ve lüks araçlarla Uludağ’a transferinizi sağlayabilirsiniz.

İstanbul-Uludağ transferinizi hem gidiş hem de dönüş için planlarsanız Bitransfer ve İDO iş birliğine özel %35 indirimle transferinizi sağlayabileceksiniz.

 

BiTransfer‘le ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz